Najlepsza wódka?

A

Alek06

Guest
Ja kiedys tylko miętówke popijałam ,ale teraz przerzuciłam sie na winka , najlepiej te białe.A zasmakowałam tak odkad zaciagnęła mnie kumpela do restauracji Korkociąg. I wódeczka poszła w odstawke.
 

Nikonen

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań/Śrem
Najlepsza zdecydowanie:

--- ABSOLUT gruszkowy --- (do tego najlepiej kaktus tymbarka)

DANZKA jagodowa -mniamiiii

Finka lemon - spokoo

Stosunek jakości do ceny - SOPLICA, ew. BOLS
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Nie wiem czemu się tak wszyscy na te Soplice uparli jak dla mnie to syf a nie alkohol, już wole tanie piwo niż Soplicę.
Btw:Najlepsza wódka to taka po której nie boli głowa na drugi dzień po jej spożyciu.
 

ninette

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
155
Punkty reakcji
2
Miasto
Rzeszotary
Żołądkowa czysta? hm.. chyba zależy od serii, bo raz spróbowałam i nie dało się tego pić. Ale później jakoś kupiłam gdzie indziej i dobra była. Ale ja polecam Pana Tadeusza:)
 

kostropaty

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2009
Posty
132
Punkty reakcji
2
Wiek
43
Miasto
Mazury / Dolny Śląsk
Spirytus + woda + cytryny + miód + parę tygodni "leżakowania" i macie najlepszą wódkę :D A jaka moc! :D
A jeśli już muszę spożywać kupowane najczęściej jest to żołądkowa lub wyborowa :) Z Soplicy to tylko wiśniowa, mniam, mniam bez "popychacza" oczywiście żadnego :)
 

sebalzk

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
stąd
W sumie każda (oprócz tych najtańszych typu złoty kłos, z czerwoną kartką), można wypić, jeżeli jest dobrze schłodzona i jest dobra zapitka.
Jeśli miałnbym podać "najlepszą", to żołądkowa de luxe (stosunek jakości do ceny) i luksusowa, ale to chyba dlatego, że najczęściej je pijałem.
Btw chyba wolę bimber :D
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
ja to zawsze pije bolsa albo maximusa finlandia dobra chociaz przereklamowana szczerze wole napic sie maximusa jak dla mnie lepszy
najgorsze swinstwo jakie pilam to wodka pl nie wiem jak ludzie mogą to pic
 
A

Alek06

Guest
A co z winkiem ? nie pijecie ? ja sama pijam na forum ? a co na przykład pijecie do ciasta ?
 

thorN89

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
1
wódka de luxe miętowa , lub balsam pomorski miodowy bądź soplica wiśniowa to ze smakowych.
z czystych prawie każda smakuje dla mnie tak samo no taka za 14 zł bardziej zajeżdza spirytusem.
z troche lepszych to piłem sky vodka, bardzo łagodna ale 40 procent standardowo ma ;)
 

delin

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
298
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Wodzisław Śląski
Ja nie piję wódki bo potem chce się bić z gościami a nie wiem bardzo nawet o co, byłoby ok gdyby nie fakt że się nie umiem bić się przeliczę to raz:)
 
Do góry