Najlepsza wódka?

Roger

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ostatnio czysta de luxe sie pogorszyła ale nie jest zła, wyborowa dobrze wchodzi ale na drugi dzien jest koszmar nie polecam jej, najlepsza z tanszych według mnie to Absolwent... a na imprezke to biore zawsze Finlandie bo ladnie sie prezentuje a pic ja mozna nawet bez przepitki, smakowe finlandie tez bardzo dobre...
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
Jak wódka, to tylko żubrówka z sokiem jabłkowym, z lodem i cytryną:) Prosty, ale świetny drink!
 

rosberg

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
50
Punkty reakcji
1
Najlepsza poprostu zimna... :)
a tak poza tym to zoladkowa we wszystkich postaciach:
gorzka mietowa pod wode mineralna
gorzka klasyczna + sprite
de luxe - klasycznie pod sledzika lub ogoreczka :D
 

maciek85

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
89
Punkty reakcji
5
Gorzka Żołądkowa, nawet nie musi być koniecznie zmrożona. Ale jak zmrożona, to też ok jest Sobieski (w końcu król jest tylko jeden:p)
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
Żubrówka palona!!! Bezapelacyjnie najlepsza! Ostatnio spróbowałam jej na imprezie u znajomych i jestem zauroczona tym smakiem :)
 

Fluxja

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Żubrówka Bison Grass z kostką lodu i plasterkiem cytryny. Pycha
 

Yenna2

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2013
Posty
28
Punkty reakcji
1
markettta napisał:
Żubrówka palona!!! Bezapelacyjnie najlepsza! Ostatnio spróbowałam jej na imprezie u znajomych i jestem zauroczona tym smakiem :)
Zgadzam się! Pyszna z Colą albo do szotów z syropem wiśniowym ;)
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Jeśli o mnie chodzi to swego czasu próbowałem bourbon wild turkey 81, nie wiedziałem, że będzie tak dobry. ;)
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Z dobrych, delikatnych wódek to na pewno Gutt Vodka - ta robi rzeczywiście mega różnicę smakową, a to się nazywa dokładnie Pure Vodka. Tutaj różnica w stosunku do innych wódek jest taka, że ona smakuje, ma normalny, przyjemny zapach i po prostu fajnie się ją pije. Nie jest to byle jaki alkohol, który pali w gardło, a przecież większość tych najbardziej znanych wódek dokładnie tak smakuje, co nie? Żadna przyjemność, ale co kto lubi...
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Znam Gutt Pure - jest faktycznie świetna, dosyć delikatna - nie sądzę, żeby było takich wódek jakoś specjalnie wiele. Pijemy zarówno czystą, jak i w drinkach - ogólnie kawał porządnej wódeczki. Zazwyczaj po wódce mam duże problemy ze zdrowiem kolejnego dnia, a tutaj tego nie ma, bez względu na to, w jakiej ilości tą wódkę pijemy.
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Od jakiegoś czasu przerzuciłem się na whisky ale skoro o wódce mowa to Absolut, Finlandia, Smirnoff, Krupnik
 
Do góry