Najlepsza muzyka na imprezę..

vajola55

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kłodzko
Witam wszystkich Forumowiczów!
Mówiąc o imprezie mam na myśli akurat swoje 18-naste urodziny, ale to bez znaczenia :) (towarzystwo mieszane, tzn. i dorośli i młodzież)
Potrzebuję stworzyć listę piosenek na urodzinowe przyjęcie i chciałabym Was prosić o propozycję utworów,takich co same porywają nogi do tańca, oryginalnych, a może tych, co rzadko się słyszy a można przy nich się dobrze wybawić, powygłupiać. Mogą być polskie i disco polo, bo takie chyba najczęściej przychodzą do głowy ale nie zawężajcie się tylko do tej grupy :p
Z góry dziękuję za pomoc! :)
 

ferbi

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeżeli muzyka ma być grana z kompa to TYLKKO I WYŁĄCZNIE!:
http://www.forum-dopalacze.com
RADIO: http://radiodopalacze.no-ip.pl:8000/index.html

najlepsza muzyka w sieci!
 

vajola55

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kłodzko
Dzięki!
Tak, muzyka z kompa..
Tylko pojawia się jeszcze jeden problem. Wiem, że do miksowania muzyki jest np. program Traktor albo teraz ściągnęłam też OtsDj, tylko niestety nie do końca znam się na nich i mam pytanie do osób, które orientują się w tym temacie.. Czy mogę sobie ustawić tak, że podczas np. 5 ostatnich sekund piosenki zaczyna się kolejna? Wiem, że jest to możliwe bo są 2 odtwarzacze ale czy można sobie ustawić tak playlisty, żeby na zmianę leciały a ja nie musiała się tym zajmować podczas imprezy?
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Ja polecam jak na imperkę:

- disco polo: Boys, Toples, Time ( w sumie obojętnie co, i tak wszyscy znają ).

A osobiście skłoniłbym się w stronę:

- Global Deejays - Gimme, gimme, gimme!
- Flashrider - Attenzione (Max Farenthide rmx)
- Groovebusterz - Take control
- Heart - Alone (v1r00z remix)
- Angela feat. Benny Benassi - Can you feel it
- Klimazz - Touch in the night

I wiele wiele innych, jak coś to pisz :)
 

franca

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zaliczyłam już wiele imprez i z tego co zauważyłam najlepiej sprawdzają się hity lat 70-90, dancehall trochę alternatywnej muzyki, na ostatniej imprezie na przykład wszyscy ruszyli dopiero jak poleciało prodigy, więc trudno jest trafić a żeby problem był mniejszy można robić imprezy tematyczne, wtedy krąg poszukiwań się zawęża:)
 

vajola55

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kłodzko
Masz rację..
Bynajmniej impreza urodzinowa odbyła się wczoraj.. ;p Chyba największą furorę zrobiły popularne piosenki disco polo albo te bardziej specyficzne jak macarena, lambada no i rock&roll. Choć towarzystwo mieszane bo grupa wiekowa rozbieżna (16-50lat) na parkiecie pojawił się każdy.. :D
Dzięki wszystkim za rady.. ;)
 
M

Marysiaaq

Guest
Do dobrej zabawy, to tylko i wyłącznie disco polo :) Ostatnio super tańczyło mi się przy tym: http://www.youtube.com/watch?v=jcZFWicE6BE&amp
 
Do góry