Najlepsza kreska

Bagi Catgirl

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraina Furry
tosz to prawie zoofilia xD nigdy nie mialem nic przeciw erotycznym artom z kocimi uszami, ale kiedy do tego dochodzi za duzo elementow zwierzecych... xD

Prawie jak wiadomo robi wielką różnicę... z powodu tego że występują tu humanoidalne cechy u tych "zwierząt"... mówiąc krótko - postacie anthropomorficzne. Czyli na 100% nie są to prawdziwe zwierzęta, zoofilia odpada.

Pozdrawiam.
 

AO MAITO

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2013
Posty
42
Punkty reakcji
3
Z anime które widziałem najlepszą kreskę ma Bleach i Fairy Tail ;) Sam nie wiem które lepszą , ale ostatnio bardziej podoba mi się FT . Tak jak mówiłem - mam nadzieję że wyjdzie 2 sezon Bleacha :D Ktoś coś słyszał albo czytał o tym kiedy wyjdzie ?
 

Luka Wars

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2013
Posty
159
Punkty reakcji
11
Wiek
34
Miasto
Lublin
Mang czytam niewiele, ale sympatią darzę Kentarou Miurę (Berserk), Akio Tanakę (Shamo) oraz Tsutomu Nihei'a (BLAME!).

Jeśli chodzi o anime, osobliwą kreskę wyrabia sobie studio, nie konkretny autor. Zatem, bez niespodzianek, graficznie odpowiada mi MADHouse (chociaż tegoroczne Kamisama no Inai Nichiyoubi to graficzne dno), Gainax, Production I.G, Ghibli oraz Studio 4°C (ostatnia trylogia Berserka wyśmienita).

Małe wyróżnienie należy się dla Zexcs za tegoroczne Aku no Hana i użytą w anime technikę rotoskopową.

AO MAITO napisał:
Tak jak mówiłem - mam nadzieję że wyjdzie 2 sezon Bleacha :D Ktoś coś słyszał albo czytał o tym kiedy wyjdzie ?
Nie rób sobie nadziei. Manga Bleach jest tak tragiczna, że już raz anime było zdjęte z anteny. Na twoim miejscu modliłbym się, aby producenci zrobili fanom łaskę i pociągnęli dotychczasową historię, jaką stworzył K. Tite :)
 
Do góry