najlepsza karma dla psa

zmija85

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2019
Posty
31
Punkty reakcji
0
Polecam mokre karmy szwedzkiej marki Bozita, które są przygotowywana z naturalnych składników, bez zbędnych dodatków. Nie zawierą GMO, hormonów wzrostu, zbóż, cukru, soi oraz barwników, a dostarczają psom wszystkich potrzebnych im witamin, minerałów i składników odżywczych.
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
74
Punkty reakcji
3
dobrze jest dawać zwierzęciu dobrej jakości karmę, zawsze jak mam coś kupić psu to wybieram takie które mają dobre składy, na wypróbowanie kupiłem kilka puszek karmy animal island, dobre opinie o nich slyszałe
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
kupiłam tą polecaną przez ciebie karmę animal island, mojemu psu bardzo posmakowała. Zazwyczaj kręci nosem na nowości a tutaj miłość od pierwszego kęsa, mnie bardzo cieszy dobry skład tej karmy
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
od niedawna mam u siebie szczenię golden retrivera, weterynarz polecił nam karmę dla szczeniąt tej rasy Royal Canin, karma zawiera wszystkie potrzebne składniki odżywcze, pozytywnie działa na układ immunologiczny, skórę i sierść, psiak z chęcią zjada posiłki
 

Maria42

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2020
Posty
9
Punkty reakcji
0
Empire ma dobrej jakości karmy naturalne z bardzo dużą ilością mięsa plus zioła i mikroelementy potrzebne zwierzakom. Są zdrowe bo bez zboża :)
 

ursacheba

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2022
Posty
10
Punkty reakcji
0
Empire ma dobrej jakości karmy naturalne z bardzo dużą ilością mięsa plus zioła i mikroelementy potrzebne zwierzakom. Są zdrowe bo bez zboża :)
Zgadzam się. Karma musi być odpowiedniej jakości, bo nasz mały przyjaciel właściwie je tylko to, co my mu damy. Od karmy dużo zależy. Energia psiaka, zdrowie i właściwie wszystko. Zła karma może nawet zaszkodzić. Empire jest fajne, bo ma całkiem fajny skład. No i nie ma zboża. I chyba w większości nie ma kurczaka. Inna sprawa, patrzcie też na kaloryczność karmy. Też istotna informacja.
 

ursacheba

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2022
Posty
10
Punkty reakcji
0
wiktass ale to mokra karma. Jak patrzę na skład to 68%mięsa. Nie tak źle. Choć u mnie i tak na mokrą się nie da. A sucha Empire ma nawet więcej mięsa, bo dochodzi do tych 80%: świeża dziczyzna 41%, suszona jagnięcina 17,4%, świeża wątroba i serca z dziczyzny 11,4%, suszona wątroba i serca z dziczyzny 5,3%, tłuszcz z dziczyzny 4,4%. Czyli czystego mięsa, bez jakiś około mięsnych składników. Nawet samego tłuszczu jest bardzo mało.
 

garuu

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2023
Posty
9
Punkty reakcji
0
Nasza psinka uwielbia mokra karme Josera Meat Lovers, monobiałkowa, bezzbozowa karma
 

nateczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2023
Posty
10
Punkty reakcji
0
Nasza suczka dostaje suchą karme Josera Festival z łososiem, bardzo jej smakuje
 
Do góry