Najlepsi gitarzyści

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Hendrix i Frusciante, choć co do niego to pewnie wielu się nie zgodzi ale dla mnie to geniusz
 

Waaning

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
Biała Podlaska
Przede wszystkim Santana i Hendrix. Carlos może nie robi jakieś muzyki rockowej, bardziej latynoską, ale gitarzystą jest genialnym. Dałbym jeszcze Angusa Younga i Stinga.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Przede wszystkim Santana i Hendrix. Carlos może nie robi jakieś muzyki rockowej, bardziej latynoską, ale gitarzystą jest genialnym. Dałbym jeszcze Angusa Younga i Stinga.

Stinga?! Za co?! oO za szarpanie jednego akordu przy jednoczesnym jęczeniu??
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
czepiasz się..
sting jest dobrym bazistą, klawiszowcem, a że na normalnej gitarze nie gra to ma oznaczać, że nie jest wybitnym gitarzystą?
może jest, a że nikt z nas tego nie wie... bo nie miał jak sie o tym dowiedzieć..
 

Waaning

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
Biała Podlaska
Sting jest tak genialny, że we wszystkim sobie poradzi. Ostatnio słyszałem, że wziął się i gra w swoim nowym projekcie muzykę JAZZOWĄ. Jak dla mnie, jest wybitny we wszystkim, co robi. Nie było i długo nie bedzie takiego gościa. A LaggeR, jak wolisz swoje "trzy akordy, darcie mordy" bez sensu, to słuchaj. Ale weź mnie nie w:cenzura:iaj takimi tekstami typu "sting nie poguje na koncertach i grać nie umie". to żałosne. W jego utworach jest przekaz, tego ducha się czuje. Jednak niektórzy nie...Może kiedyś dorośniesz do tego.
 
B

ButyJ_zbanowany

Guest
Dave Murray z Iron Maiden jak dla mnie ;) poza tym ta radość z grania, jaką okazuje cały zespół... geniusz :)
Do pary rzecz jasna z perkusistą Nico McBrainem ^^ "najszczęśliwszy bębniarz na świecie" :p
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
zdecydowanie to może być Malmsteen, Satriani, no Vai jeszcze czy Van Hallen od biedy Schenker, czyli nauczyciele ponad połowy wymienionych w tym wątku gitarzystów (owszem jeszcze kilku dało by się wymienić, ale to już nie takie tuzy.... bo na przykład taki Dave Mustane gitarzysta naprawdę świetny, umiejący w zasadzie wszystko, ale sam się uczył np. od Malmsteena, taka to rzeczywistość..., taki na przykład Tony Imomi, czy Slash, Page, to naprawdę dobrzy gitarzyści mający talent do znajdowania genialnych riffów, lecz wirtuozami nie byli i nie są...
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
A ja powiem tak:
Daron Malakian (System Of A Down)
Stian Tomt "Shagrath" Thoresen (Dimmu Borgir, Ov Hell, Chrome Division)
Tony Iommi (Black Sabbath)
Peter Tagtgren (Hypocrisy, Pain)
James Hetfield (Metallica)
Kolejność jest zupełnie przypadkowa.
 

Mental

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
31
1.John Petrucci
2.Tom Delonge
3.Steve Baksh
 
Do góry