Najgorsze Miejsce Do Wypoczynku -gdzie wam się nie podobało?

wilczurzyca

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Jest już temat o tym, gdzie nie chcielibyśmy jechać, ale chodzi mi o to, gdzie juz bylismy, a najmniej nam sie podobało.
JAk dla mnie to przegrywa Władysławowo, bo kupa ludzi, jakos tak bez klimatu, i masa bloków kawałek dalej, zwykłe miasto, tylko że nad morzem.
Średnio mi sie tez w Krynicy M podobało, bo to była taka zwykła wiocha tyle, że nad morzemn:p I ceny z kosmosu, a dojście do plaży pod górkę strasznie długie, i jeszcze kupa glonów w morzu.
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Okolice Zakopanego pełno ludzi tłok ścisk woel bardziej na uboczu okolice nowego Targu itp a najlepiej Słowacje.
 

mrkosa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
290
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
z wielu miejsc
Kołobrzeg! Masa ludzi, nic ciekawego, brzydka plaża i nie ma nic dobrego do zjedzenia a jak już jest to trzeba czekać godzinę w kolejce :/
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Błatnia-szczyt górski w grupie Klimczoka w Paśmie Wiślańskim Beskidu Śląskiego..
może tam i ładne widoki są
ale jedzenia odradzam kupować, jakaś babka za zwykłą kiełbase (dodam że trzeba sobie samemu ją ugrillować) chciała"jedynie" 6 zł :/ za 6 zł to ta kiełbasa powinna mówić i grać najnowsze piosenki :p
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
Błatnia-szczyt górski w grupie Klimczoka w Paśmie Wiślańskim Beskidu Śląskiego..
może tam i ładne widoki są
ale jedzenia odradzam kupować, jakaś babka za zwykłą kiełbase (dodam że trzeba sobie samemu ją ugrillować) chciała"jedynie" 6 zł :/ za 6 zł to ta kiełbasa powinna mówić i grać najnowsze piosenki :p


ja meiszkam w tych okolicach fakt niektóży przesadzają z cenami no ale piekne meijsca się cenia :D
następnym razem zapraszam do mnie na gril- wyjdzie taniej :):D
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
ZAKOPANE- zdecydowanie już nigdy tam nie pojade. Przereklamowane za dużo ludzi.
 

Lady_159

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Muszę zgodzić się z przedmówcami - Zakopane, beznadziejnie :( a poza tym nie mam jakiegoś miasta które bardzo mi się niepodobało.
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
Paulinka1407 nudno??? :p
Wysowa to dobre miejsce dla kogos kto chce odpocząc od telefonu, hałasu itp. Mało tam turystów, a większosc to emeryci. Przyanjmniej tak zapamiętałam Wysową. Wody są ochydne, nigdy ich nie piłam. Moze grota solna jest ciekawa.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
nie wiem ale może tylko ja mam takie odczucie że jeśli chce sie wypocząć to lepiej z daleka od domku (przynajmniej jak dla mnie) bo z nudów potrafie wybyć nawet do szkoły aby nie siedzieć w domu...
 

Mastek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
Wszystko zależy od tego w jakim celu się jedzie w dane miejsce. Jeśli priorytetem jest zabawa i zwiedzanie, to lepsze są większe miejscowości, jednak jeśli ktoś szuka spokoju i dziewiczego piękna natury, powinien wybrać małe "zabite dechami" wioski. Także sprecyzujcie przed wyjazdem cel podróży, to później nie będzie niemiłych niespodzianek.
 
Do góry