Najgorsze gry w jakie graliście

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
No nie mów, za 20 złotyszy Fable kupiłem i nie żałuje wcale. Ta gra dalej jest w mojej czołówce chociaż ją już 14 razy przeszedłem. I to Super Extra Klasyka :)
Teraz najgorsza to Metin 2 na Polskim... I nie chodzi mi o grę, bo gra jest fajna. Ale grają tam sami, no cóż, dzieci neo jak to się mówi. Wydałem sporo kasy i zostałem oszukany. Dużo by mówić. Nie można sobie porozmawiać w tym Metinie tak jak z ludźmi z L2 np.
Tam nie ma ogarniętych ludzi. Wszyscy to albo dyslektycy którzy nie starają się poprawiać pisowni, drudzy to cziterzy które ustawiają boty (Skillhack, fish bot, speed hack, exp bot). Serwery prywatne jednak to ratują, chociaż polskie privy zakładają też ludziki w wieku 13-16 lat max.
No bo przecież ci młodsi którzy grają kilka miesięcy i dopiero 20 lvl wbiją nie mają na to co liczyć :) I powiem tyle swoim zdaniem.

Nie ma złej gry MMO! To gracze psują atfosmerę.

Metin 2 6/10
+:
Możliwość walki z innymi królestwami.
Jazda na koniu.
Wysoka grywalność
Dobra animacja ataku

-:
Dzieci
Boty które ustawiają dzieci
Płakanie dzieci na all chacie
Gdy tylko wyjdziesz za miasto od razu dostajesz zaproszenie do przyjaciół, do party oraz PM'a gdzie gość pyta "Podexpisz?"
"Szukam dziewczyny/chłopaka!"
Grafika
Muzyka


W takim razie zagraj w World of Warcraft.


Jeżeli zaś o mnie chodzi.. w Tibie nigdy nie grałem więc oceniał nie będę.
Z gier w które dotychczas grałem ciężko wytypować najgorszą. Przez zagraniem w coś czytam najpierw recenzje na różnych stronach www oraz opinie graczy, żeby nie tracić czasu na bezwartościowe tytułu. Najgorsza gra w jaką grałem ? "Sąsiedzi z piekła rodem" - jedna z pierwszych gier jakie miałem na hdd. Kto wymyśla taki chłam ?
 

sebek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
343
Punkty reakcji
13
Miasto
Lubelskie
Kane&Lynch na początku wydawała mi sie fajna ale po zapoznaniu się z grą zaczęła mnie wkurzac. Nie przypadła mi ta gra do gustu.
 

petertabak

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
68
Punkty reakcji
1
Wiele do wymieniania, ale ostatnia gra na jakiej bardzo się zawiodłem to Split Second :) Straszne dno, gra na pare godzin nudzi sie po jednym dniu :/
 

orte1

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Według mnie najgorsza gra w jaką grałem to FIFA 2004 uwielbiam FIFE ale nie 2004 głupia gra teraz dominuje FIFA 2010. :D
 

Ofca

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2007
Posty
76
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Maluch/Trabant/Poldek/Skarpeta/Syrenka/i co tam jeszcze Racer
 

Pan W

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2010
Posty
76
Punkty reakcji
6
Combat Arms. Pełno błędów, czitów i lagów. Na chwilę obecną więcej grzechów nie pamiętam.
 

Hangeyes

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
93
Punkty reakcji
1
Pierwsza myśl - Need for Speed: Pro Street. To już Trackmania ma lepszy system jazdy. Nie wspominając o tym, że jest o wiele bardziej emocjonująca. Dwa razy próbowałem grac w Pro Street, za każdym razem odebrałem to jako badziewie. Trzeci raz nie spróbuję.

Nie przepadam też za tymi nowymi RPG, typu Mass Effect. Taki sposób opowiadania historii do mnie po prostu nie dociera. te gry wydają mi się takie... płytkie. Zwłaszcza kiedy odpalam Mass Effect zaraz po sesji np. w Fallout'a 2.
Chociaż Fallout 3 jest niezły.
 

Keyvee

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
131
Punkty reakcji
4
Najlepsza gra to nie koniecznie pod względem graficznym, duzo gier instaluję na nowo i lubie ponownie przechodzić tak jak Doom3, HF2. Jednak najlepszą grą w jaką grałem jest Call of Duty Modern warfare2
 

Peronymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
129
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Lubuje się w Prince of Persia. Wszystkie wydane części przeszedłem, ale tę, w której zastosowali kreskówkową grafikę i zrobili z księcia jakiegoś mangowego po**ba i złodzieja to była moim zdaniem straszna przesada i porażka. No i te skakanie na zylion metrów w górę?! wtf?!
System walki był nie głupi, ale ostatecznie i tak nużył po dłuższym graniu.
 

Millis

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
52
Punkty reakcji
4
Najgorsza? Hmm z takich co mnie od razu odrzuciły i nie włączyłem ponownie to był Kingdom under Fier Circle of Doom
 

seemoon

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
moja najgorsza gra w jaką grałem to ,,mam chusteczkę haftowaną" gra była i jest beznadziejna - straty w materiale, pobrudzenia itp. poza tym najczęściej słaba grafika co do fabuły ... no comment
 

mariiox93

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Z pierwszą i ostatnią się nie zgodze kompletnie
Oblivion miał dla mnie klimat (i muzykę) która wciągneła mnie do tego fantastycznego świata :)
WoW... Najlepsza gra MMO tego gatunku...

Najgorsze... Wszystkie gry na podstawie filmów robione przez EA (nie licząc ojca chrzestnego)
 
Do góry