Najgorsze gry w jakie graliście

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Mafia najgorsza?!?!? :mruga:
- nie ma zapisu podczas misji żeby była bardziej realistyczna i trudniejsza,
- nie ma stref, bo zobacz który to rok,
- samochody jeżdżą tak jak powinny, to znaczy jak jeździły kiedyś. Porównaj tą fizykę jazdy z Ojcem Chrzestnym, a dopiero tam zobaczysz jak można spartolić ten element (już nawet nie wspominam o tych kilku furach w Ojcu, gdy w Mafii możesz wybierać spośród 40 i każda prowadzi się inaczej)
(wymień dziwne zachowania fur, bo nie rozumiem o co Ci chodzi??)
- muzyka ma podziałać na Twoją wyobraźnię i ma Cię przenieść do tamtych czasów, bo wtedy nie było techno ani hip hopu. A jak Ci się nie podoba, to możesz ją wyłączyć i włączyć Winamp'a podczas jazdy.
- misje są trudne, to fakt, ale niesłychanie zróżnicowane i ani razu się nie powtarzają w założeniach, co w połączeniu z doskonałą fabułą (którą dzięki Bogu zauważyłeś!) tworzą idealne połączenie, niesłychanie satysfakcjonujące, które zachęca do przejścia tej gry (i misji w Extreme Free Ride) jeszcze raz, czego najlepszym dowodem jestem ja = 3 razy przeszedłem Mafię. Niektóre misje można wykonywać na różne sposoby np. tą na lotnisku (można powystrzelać z Tommy Gunna wszystkich, lub wspomóc się ciężarówką rozjeżdżając oponentów).
Dla mnie ta gra jest jedną z najlepszych jakie kiedykolwiek powstały na PC :D

@dzielenie na strefy mowisz ze to stara gra i ze wtedy nie bylo takiego czegos jak dzielenie na strefy ale Hitman Codename 47 jest gra o 2 lata starsza od Mafii i tam po srzale w glowe przeciwnik ginie........glupota czechow czy madrosc programistow z Eidios chyba jednak to pierwsze

@ savy - mowisz ze to urealistycznia gre....ok..... tylko ze skoro przechodzisz misje i zabija cie a musisz pozniej przechodzic wszystko od poczatku to :cenzura: obchodzi cie juz realistyka a zaczynasz sie pienic ze wscieklosci ze nie ma savow, nawet w polowie czescie misji. Moze jesli chcieli urealistycznic gre vto mogliby wprowadzic dzielenie ciala na strefy a nie eliminowac savy, to chyba byloby rozsadniejsze

@czlowieku nie mowie ze w samochodach ma leciec hip hop lub techno ale mogliby sie postarac o wieksza palete utworow a nie jedna pioseneczke, mnie nie przeszkadza klimat lat 20-stych tylko zeby bylo jakies urozmaicenie

@zachowania samochodow moze to nie jest takie uciazliwe ale trudno sie przyzwyczaic, a konkretnie chodzilo mi o wyscig i dziwne wpaadanie w poslizg na prostej trasie. dobra ale to nie jest takie uciazliwe


to tyle mojego tlumaczenia dlaczego uwazam ze Mafia jest srednio udanym produktem
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Najgorszą grą w jaką miałem "zaszczyt" grać była a raczej był Unreal Turnament 2003... dla mnie to tylko pusta strzelaninka... Chyba że się grało przez neta z kolegami :D
 

doju

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Gorlice City ;]
Bez jaj, najgorsze było MU online buehehe ;] lata się jakimiś aniołkami i 90 resów nabija, buehehe
 

piterekd

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Radom/WaWa
powyższa wypowiedź przedztawia to czego z powodu za mocnego tentna nie mogłem powiedzieć. Choć ta misja z wyscigiem (na torze) jest przegienta i zatrzymała mnie gdy próbowałem "łyknąć" mafie :(
@zachowania samochodow moze to nie jest takie uciazliwe ale trudno sie przyzwyczaic, a konkretnie chodzilo mi o wyscig i dziwne wpaadanie w poslizg na prostej trasie. dobra ale to nie jest takie uciazliwe
to tyle mojego tlumaczenia dlaczego uwazam ze Mafia jest srednio udanym produktem
Tą misje trzeba rozgryźć, a dokładniej dojść samemu do wniosku żeby nie dodawać gazu na zakrętach ;) Tylko tak można wygrać i niestety zanim do tego dochodzimy to mamy za sobą serię powtórek :) Jak dla mnie misje w Mafii nie są bardzo trudne i irytujące. Za drugim razem jak przechodziłem Mafię, to wszystkie udało mi się przejść za pierwszym razem i olewając filmiki przeszedłem mafię w 3 dni z przerwami (najwięcej czasu zajmuje sam dojazd) :)
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
PASJANS!

A tak na poważnie to nie lubię TIBII!
Grałem w nią tydzień, uważałem że to głupia gra, ale kiedyś miała dobrą opinię i postanowiłem skumać o co tam chodzi. Wszystko zrozumiałem, ale i tak jest do D***
 

przemcio1

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
460
Punkty reakcji
1
Miasto
z US i A :D
najgorsza gra w ktora gralem byla Mafia, no moze nie jest to fps ale raczej tpp ale ogolnie gra jest do bani wg mnie, kompletna klapa w trybie scenariusza czyli brak zapisu podczas misji, cialo przeciwnikow nie jest podzielone na strefy, czyli strzal w glowe nie gwarantuje nam zabicia jednym strzalem, beznadziejna technika jazdy pojazdami ich dziwne zachowania sa irytujACE, nudna muzyka ktora zbiera czasami na wymioty. Wlasciwie jedynymi zeczami ktore mnie utrzymaaly przy tej grze to wkurzenie q misjach jakie mnie dopadalo dlatego zlosc zmuszala mnie by przejsc jakas misje, no i fabula gry tez jest fajna


Ja nie wiem co się dzieje MAFIA najgorsza ??? :eek: Mafia jest jedna z gier wszechczasów i jest jedną z najlepszych gier w jakie grałem...
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
to dlatego ze ktos powiedzial ze jest legenda to tez mam tak sadzic....? dla mnie jest kaszana
 

Wojcio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Jowisza
No pewnie że TIBIA to najgorsza gra w znanym nam wszechświecie. Ściągnąłem sobie ją, ale po 10 minutach wywaliłem ją. Tych nowych FIF też nie lubię, bo wg mnie o roku to samo jest tylko droższe. Ostatnio grałem w FIFĘ 95, myślałem, że się ;( bo taka piękna gierka, może nie taka dobra...
 

piterekd

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Radom/WaWa
Ja nie wiem co się dzieje MAFIA najgorsza ??? :eek: Mafia jest jedna z gier wszechczasów i jest jedną z najlepszych gier w jakie grałem...
No właśnie mnie też to zaskoczyło :mruga: Próbowałem Mu wytłumaczyć że jest niezła ale najwidoczniej się nie da :niepewny:
to dlatego ze ktos powiedzial ze jest legenda to tez mam tak sadzic....? dla mnie jest kaszana
Cóż, Jego zdanie, i tylko mu życzyć żeby kiedykolwiek zagrał w lepszą grę PRAWDZIWIE gangsterską (a nie taką jak San Andreas) :papa:
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Nina - czy jakoś tak, polska produkcja..
 

HeadShot

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2006
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Tibia i wszystko co on-line to kompletny shit ;/
 

Grand Theft Auto

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Najgorsza gra to oczywiście Tibia... :mruga: Nie wiem co chcecie od Mafii gra majstersztyk.GTA RuLeZ :eek:k:
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
nie mow w liczbie mnogiej, tylko ja chce cos do Mafii bo uwazam ja za kaszane.... :)
 
Do góry