Najgorsze gry w jakie graliście

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Janiemoge ludzie czasem mam wrażenie ze jesteście naprawce ograniczeni. Jak gra taka jak FIFA, NBA lub NHL może być najgorsza gra? Te gry SA tworzone dla fanów piłki nożnej a dlaczego co roku dostajemy to samo? Bo chyba nikt z EA nie wymyśli nowych zasad w piłkę lub całkowicie nowej gry. A tak pyzatym to ta gra nigdy nie była taka sama zawsze coś się w nich zmienia jak nie grafika(z roku na rok doskonalsza) to sterowanie realizm lub wprowadzane są aktualne składy. A co do Tibii bardzo stara gra i powinno się mieć do niej jakiś szacunek. Wcześniej (znam z opowiadań kumpla) tibia nie była siekanką jedynie dla expa była miejscem spotkań kumpli, czatem gdzie można było się pobawić i pogadać a że teraz każdemu zależy tylko na biciu expa to nie znaczy ze gra jest do kitu bo gra jest całkiem przyjazna. A co do cudownych zapowiedzi gier takich jak Quake 4 lub Doom3(choć w tym naprawdę producenci się nie popisali) wcale nie były takie złe i mógłbym wskazać kilka o wiele wiele więcej tytułów gorszych od tych a w podobnych realiach. NAJGORSZA GRA nie oznacza gry na której się zawiedliśmy wiec ludzie trochę przemyśleń na ten temat :p.
 

przemcio1

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
460
Punkty reakcji
1
Miasto
z US i A :D
Daniel Lipka akurat co do FIFY to oprócz grafiki to sie nic nie zmieniało az do FIFY 07 ktora jest całkiem inna niz poprzednie bo one choć i 07 to tez porażka ale nie juz taka FIFA kładzie nacisk tylko na grafe na realizm prawie wogole pograj w PES6 to jest gra i grafika ładna a realistyka niesamowita a nie to co FIFA co biegają jak by patyki po połykali
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Juz nie jestem miłosnikiem tego typu gier ale to długa historia....

A co do Ice Tower'a to spoko gratka dla super zapaleńców.
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
najgorsza gra? Te gry SA tworzone dla fanów piłki nożnej a dlaczego co roku dostajemy to samo? Bo chyba nikt z EA nie wymyśli nowych zasad w piłkę lub całkowicie nowej gry. A tak pyzatym to ta gra nigdy nie była taka sama zawsze coś się w
NO dobra ale grafe, realizm, grywalność, muzykę, wymyśleć różne nowe tryby gry, grę on-line ulepszyć. Do EA nic nie mam, firma dobra, ale robi klape wypuszczając tą samą FIFE, ja nie mówie ze NHL jest zle bo nie gram, ale FIFA jest taka sama cały czas. Z małymi poprawakami
 

Krwawy Topór

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
207
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Sheffield ____UK
Moja najgorsza gierka w jaką grałem to są: Turok 2,Fifa06,Vendetta.

A tak szczerze mówiąc to dużo ludzi mówi że Tibia jest najgorsza!!
To zależy od gustu, wg mnie Tibia jest jedną z najlepszych gier i polece każdemu kto w nią nie grał. :lol: :lol:
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Najgorsze w go grałem to było: Project IGI, Police Tactical Traning, Delta Force 1 i 2 no i Specops (beznadzieja)
 

masterr

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Z kątowni:D
Najgorsza gra to Wirua Fighter 2 porazka normalnie wymieka przy Tekkenie 3 i jesio mi sie nie podobaja gry typu Sydney 2000:p a jesio chodzi o PES-a to juz od 3 byl zajefajny:D
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
najgorsza gra w ktora gralem byla Mafia, no moze nie jest to fps ale raczej tpp ale ogolnie gra jest do bani wg mnie, kompletna klapa w trybie scenariusza czyli brak zapisu podczas misji, cialo przeciwnikow nie jest podzielone na strefy, czyli strzal w glowe nie gwarantuje nam zabicia jednym strzalem, beznadziejna technika jazdy pojazdami ich dziwne zachowania sa irytujACE, nudna muzyka ktora zbiera czasami na wymioty. Wlasciwie jedynymi zeczami ktore mnie utrzymaaly przy tej grze to wkurzenie q misjach jakie mnie dopadalo dlatego zlosc zmuszala mnie by przejsc jakas misje, no i fabula gry tez jest fajna
 

Baalberith

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
przemcio1 - czyś ty oszalał do reszty?! Morrowind najgorszą grą?! Przecież na ówczesne czasy grafika była powalająca, ogromny, rozbudowany świat, cała interakcja z otoczeniem, niesamowita wręcz mnogość pobocznych questów, pełno różnorakich broni, pancerzy, przedmiotów... Fakt, Morrowind miał swoje mankamenty, nawet fabuła, ale w swojej klasie ta gra była i wciąż jest powalająca! (wg mnie Morrowind wciąż jest lepszy niż nowszy Oblivion - ten poza świetną grafiką i TROCHĘ lepszym systemem walki nie wnosi nic, zero klimatu, gorsza interakcja z otoczeniem...)

A gra najgorsza... nazywało się to to bodajże Western Outlaw czy cuś... Nie wiem czy ktoś o tym wogóle słyszał, zdobyłem przez przypadek - gra tak gówniana, że aż niemożliwa. Żadnej, autentycznie żadnej dobrej strony, od grywalności, przez grafikę i muzykę po fabułę. Po prostu dno :)
 

agata-agi

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
śląsk
Ja nie lubię strzelaninek. Nigdy w nie nie będę grać. Wolę RPG, Przygodówki no i może jeszcze niektóre z Strategii np. seria Heroes.
 

masterr

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Z kątowni:D
Heros hmm nie lubie tej gry niestety grafika do bani niesety i wogole jakos nie przepadam za herosami:p
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
morrowind do bani? strzelanki do bani? Heroes do bani? :mruga:

morrowind jest niezły...

Heroes to klasyka, zwłaszcza Heroes III

strzelanki, no cóż, zależy od indywidualnych upodobań...
 

przemcio1

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
460
Punkty reakcji
1
Miasto
z US i A :D
przemcio1 - czyś ty oszalał do reszty?! Morrowind najgorszą grą?! Przecież na ówczesne czasy grafika była powalająca, ogromny, rozbudowany świat, cała interakcja z otoczeniem, niesamowita wręcz mnogość pobocznych questów, pełno różnorakich broni, pancerzy, przedmiotów... Fakt, Morrowind miał swoje mankamenty, nawet fabuła, ale w swojej klasie ta gra była i wciąż jest powalająca! (wg mnie Morrowind wciąż jest lepszy niż nowszy Oblivion - ten poza świetną grafiką i TROCHĘ lepszym systemem walki nie wnosi nic, zero klimatu, gorsza interakcja z otoczeniem...)

A gra najgorsza... nazywało się to to bodajże Western Outlaw czy cuś... Nie wiem czy ktoś o tym wogóle słyszał, zdobyłem przez przypadek - gra tak gówniana, że aż niemożliwa. Żadnej, autentycznie żadnej dobrej strony, od grywalności, przez grafikę i muzykę po fabułę. Po prostu dno :)

porównaj Morrowinda do Gothica 1 morrowind sie chowa pod prawie kazdym względem...kiedsy tak porównałem i pogralem w morrowinda moze z 15min i usunąłem :/
 

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Ziemia
w wersje beta Crysis... Poprostu zaj*biste :D Przepiękna grafa. Bardzo realna fizyka. I klimat :D a i jeszcze postać którą kierujemy :D strasznie szybka, silna postać!
 

piterekd

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Radom/WaWa
najgorsza gra w ktora gralem byla Mafia, no moze nie jest to fps ale raczej tpp ale ogolnie gra jest do bani wg mnie, kompletna klapa w trybie scenariusza czyli brak zapisu podczas misji, cialo przeciwnikow nie jest podzielone na strefy, czyli strzal w glowe nie gwarantuje nam zabicia jednym strzalem, beznadziejna technika jazdy pojazdami ich dziwne zachowania sa irytujACE, nudna muzyka ktora zbiera czasami na wymioty. Wlasciwie jedynymi zeczami ktore mnie utrzymaaly przy tej grze to wkurzenie q misjach jakie mnie dopadalo dlatego zlosc zmuszala mnie by przejsc jakas misje, no i fabula gry tez jest fajna
Mafia najgorsza?!?!? :mruga:
- nie ma zapisu podczas misji żeby była bardziej realistyczna i trudniejsza,
- nie ma stref, bo zobacz który to rok,
- samochody jeżdżą tak jak powinny, to znaczy jak jeździły kiedyś. Porównaj tą fizykę jazdy z Ojcem Chrzestnym, a dopiero tam zobaczysz jak można spartolić ten element (już nawet nie wspominam o tych kilku furach w Ojcu, gdy w Mafii możesz wybierać spośród 40 i każda prowadzi się inaczej)
(wymień dziwne zachowania fur, bo nie rozumiem o co Ci chodzi??)
- muzyka ma podziałać na Twoją wyobraźnię i ma Cię przenieść do tamtych czasów, bo wtedy nie było techno ani hip hopu. A jak Ci się nie podoba, to możesz ją wyłączyć i włączyć Winamp'a podczas jazdy.
- misje są trudne, to fakt, ale niesłychanie zróżnicowane i ani razu się nie powtarzają w założeniach, co w połączeniu z doskonałą fabułą (którą dzięki Bogu zauważyłeś!) tworzą idealne połączenie, niesłychanie satysfakcjonujące, które zachęca do przejścia tej gry (i misji w Extreme Free Ride) jeszcze raz, czego najlepszym dowodem jestem ja = 3 razy przeszedłem Mafię. Niektóre misje można wykonywać na różne sposoby np. tą na lotnisku (można powystrzelać z Tommy Gunna wszystkich, lub wspomóc się ciężarówką rozjeżdżając oponentów).
Dla mnie ta gra jest jedną z najlepszych jakie kiedykolwiek powstały na PC :D
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
powyższa wypowiedź przedztawia to czego z powodu za mocnego tentna nie mogłem powiedzieć. Choć ta misja z wyscigiem (na torze) jest przegienta i zatrzymała mnie gdy próbowałem "łyknąć" mafie :(
 
Do góry