Najgłupszy tekst na podryw ?

M

MacaN

Guest
:zubaw:

Nie no, nie wiem jak to inaczej skomentować. wyobrażam sobie, że odwalam taki cyrk, a potem ta dziewczyna przyjeżdża do mnie do agroturystyki nie wiedząc, ze to ja ja prowadzę i ten zonk gdy otwiera drzwi.

O rany... nie. To ja już wole być grzecznym i dobrze ułożonym nieśmiałkiem :D
 

Lila880

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2016
Posty
44
Punkty reakcji
0
"Jesteś zmęczona ?". "A niby dlaczego mam być ?". "Bo chodziłaś mi po głowie przez cały dzień" ...
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Gdzieś dwa tygodnie temu.

typek: to jak, twój samochód czy mój samochód?
ja: ambulans
typek: że jak??
ja: uwierz mi, nie chcesz wiedzieć

(jego szczęście, że nie drążył dalej tego tematu)
 
M

MacaN

Guest
Bianka napisał:
typek: to jak, twój samochód czy mój samochód? ja: ambulans typek: że jak?? ja: uwierz mi, nie chcesz wiedzieć (jego szczęście, że nie drążył dalej tego tematu)


Nie wpadłbym na to :zubaw:
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
To poważna sprawa, tutaj nie ma nic do śmiechu... xD
Gościu ocalił swoje klejnoty i (gwarancji nie daję, że nie próbował swego szczęścia u innych) przetrwały moment zagrożenia xD
Serio, poziom kretynizmu u niektórych przekracza granice wyobraźni.
 
M

MacaN

Guest
Ogólne szacun, że wpadlas na to, o co chodziło... Ja mam tak długie przewody, że uznalbym to za niezrozumiały bełkot
 

karolinaaa22

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Blanka_80 napisał:
Jaki był najgłupszy tekst na podryw jaki usłyszeliście ? ;). Mój przykład : "Ładne masz buciki pasowałyby do mojej karoserii w samochodzie" :D :D
Hahah to serio był podryw? Dla mnie to po prostu niwinny żarcik :D
 

Habubu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2016
Posty
19
Punkty reakcji
1
Ja ostatnio w galerii siedziałem na ławce i widziałem jak gość podchodzi do lasek i coś do nich gada, podrywać próbował, ale chyba na żarty, bo raczej na serio to nie było.. :D
Do jednej dziewczyny powiedział "brałbym Cię jak polski rząd podatki" :D
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Czy jest jakikolwiek "tekst na podryw", który z założenia nie byłby głupi? Czasami mam wrażenie, że chłopaczynie posługującemu się nimi wydaje się, iż jest czarodziejem rzucającym zaklęcie na niewiastę - i on naprawdę liczy na sukces.
 

szymonn_on

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2017
Posty
19
Punkty reakcji
2
Ja kiedyś jak byłem bardzo młody zobaczyłem ładną dziewczynę w moim typie i chciałem zagadać. Szukałem jakiegoś punktu zahaczenia no i zobaczyłem że niesie siatkę z jakimiś pomidorami czy tam ogórkami. Podchodzę i pytam się jej "Gdzie takie dobrze wyglądające warzywa można kupić w okolicy" :-D. Na moje usprawiedliwienie przemawia to że działałem w afekcie a dziewczyna mi się naprawdę podobała :-D
 

Habubu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2016
Posty
19
Punkty reakcji
1
Malefitz napisał:
Czy jest jakikolwiek "tekst na podryw", który z założenia nie byłby głupi? Czasami mam wrażenie, że chłopaczynie posługującemu się nimi wydaje się, iż jest czarodziejem rzucającym zaklęcie na niewiastę - i on naprawdę liczy na sukces.
Jest taki jeden tak, bardzo skuteczny, tylko mało kto o tym wie.. :)
Mogę tutaj powiedzieć, ale bardzo ważne żebyś nikomu nie mówił jak coś. Ten tekst to po prostu podejść i powiedzieć "Cześć", to już 90% sukcesu, potem samo leci :)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Habubu napisał:
Ten tekst to po prostu podejść i powiedzieć "Cześć", to już 90% sukcesu, potem samo leci

Nie lubię odbierać nadziei... Samo "cześć" nie wystarczy.
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Malefitz napisał:
Ten tekst to po prostu podejść i powiedzieć "Cześć", to już 90% sukcesu, potem samo leci

Nie lubię odbierać nadziei... Samo "cześć" nie wystarczy.
Masz rację, samo cześć nie wystarczy. Dlatego najlepiej po tym "cześć" dalej prowadzić rozmowę. Połowa sukcesu to zagadanie i znalezienie wspólnego tematu.

Co do najgłupszych tekstów to wypowiedzieć się nie wypowiem, bo facetem jestem. Ale na bank ten moim zdaniem jest najgłupszy, wypowiedziany przez gościa, do panny:

Hej mała, lubisz burzę?
Tak, a co?
To dobrze, bo będę Cię dzisiaj mocno grzmocił.
 

Habubu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2016
Posty
19
Punkty reakcji
1
Malefitz napisał:
Ten tekst to po prostu podejść i powiedzieć "Cześć", to już 90% sukcesu, potem samo leci

Nie lubię odbierać nadziei... Samo "cześć" nie wystarczy.
Mi jakoś wystarcza, widocznie jestem jakiś, potem samo leci, ale fakt - jak potem się zająkasz i nic więcej z siebie nie wydusisz to szybki koniec tej zabawy, dobrze że nie mam z tym takich problemów :)
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Habubu napisał:
Ten tekst to po prostu podejść i powiedzieć "Cześć", to już 90% sukcesu, potem samo leci

Nie lubię odbierać nadziei... Samo "cześć" nie wystarczy.
Mi jakoś wystarcza, widocznie jestem jakiś, potem samo leci, ale fakt - jak potem się zająkasz i nic więcej z siebie nie wydusisz to szybki koniec tej zabawy, dobrze że nie mam z tym takich problemów :)




Samo cześć w zupelnosci wystarczy, potem jak rozmowa sie klei, to od razu widac, ze coś z tego moze byc. Milosc przeciez od samego czesc sie nie zaczyna. Ona tworzy sie dopiero wtedy, jak lacza was wspolne zainteresowania, pasje i przede wszystkim dobrze sie rozumiecie. Kazdy facet ma cos takiego, ze czuje, ze inna kobieta jest nim zainteresowana. Czy jednak sie myle panowie, hm? :wink:
 
Do góry