Najczęstsze błędy mężczyzn w relacjach z kobietami

16042014

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2014
Posty
138
Punkty reakcji
14
Sadze, ze szczesliwy, spelniony zwiazek moga stworzyc ludzie silni, ktorzy bedac singlami byli rowniez szczesliwi.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
maciek85 napisał:
Nie można mylić bycia zbyt miłym z dopasowywaniem się do niej, do wszystkiego, co ona mówi.
Zbyt. Słowo "zbyt" samo w sobie jest już sugestią, że dawka czegoś jest większa niż zdrowy rozsądek podpowiada.



maciek85 napisał:
Miłym trzeba być, ale wciąż pozostając sobą. Na pewno nie można przytakiwać wszystkiemu, co ona mówi, bo to faktycznie jest nudne. Ale kultura, empatia, potrafienie słuchania jej, to są rzeczy, które na pewno pozytywne wpływają na pierwsze spotkanie. Co do proszenia o rozmową, to mam swoje zdanie.
Mówisz "wciąż pozostając sobą", a potem co jest dobre na pierwsze spotkanie, sugerując jednocześnie że dane zachowanie jest anomalią i jest ono stosowane tylko po to, by zrobić dobre wrażenie. To nie jest bycie sobą, tylko odgrywanie ról.



maciek85 napisał:
Sam poznałem swoją partnerkę na mydwoje i trochę czasu tam spędziłem, więc wiem, że teksty typu "może popiszemy" nie mają sensu w internecie.
Nigdzie nie mają.



maciek85 napisał:
Jednak większość kobiet jednak potrzebuje takiej "męskiej ręki", męskiego zdania, mimo walczenia o równość,
Walczenia o równość? To ta racjonalna walka jeszcze trwa, czy mówisz o tych współczesnych oszołomach walczących o równość równiejszą od tej, która już jest? :D



maciek85 napisał:
ale na początku w dużej mierze facet powinien przejąć inicjatywę, pokazać po prostu, że jest facetem.
Wystarczy zdjąć spodnie.
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Hanadai napisał:
Od zawsze tak było, jest i będzie, że prowadzenie, to rola mężczyzn, a kobieta za Tobą podąża. Pamiętaj, to Ty przejmujesz inicjatywę, Ty kreujesz ścieżkę, za którą ona podąża.
Padłam. Co za stek bzdur~ Żyjemy w 21. wieku. Z takim myśleniem polecam wyprowadzkę do Arabii Saudyjskiej.
Tak sądzisz? No właśnie mi się nie wydaje. Mężczyzna jest samcem ALFA i praktycznie każda kobieta szukając faceta szuka w nim własnie takiego samca. Na jakiej zasadzie to działa? Większość kobiet, powtarzam większość, będzie wam w WIĘKSZOŚCI ulegała, ponieważ jeżeli dokonujecie zawsze dobrych wyborów i decyzji, to one będą za wami gnać. Nie chodzi o to, aby w związku pionierem był tylko facet, ale kobieta zawsze pyta faceta o najważniejsze decyzje w życiu, nieprawdaż? Kobiety nawet nas, facetów pytają o sukienkę w której dobrze by wyglądały, więc chyba bardzo liczą się z naszym zdaniem. ^_^

Hanadai napisał:
Czyli albo mężczyzna prowadzi, a kobieta za nim podąża, albo jest uległy.
...gratuluję i życzę braku dzieci w przyszłości, a zwłaszcza córek.

PS Nie wiem, która by poleciała na mężczyznę z takim podejściem. Chyba jednak Arabia to dobry pomysł.
Żadna. Ale każda kobieta poleciałaby na prawdziwego faceta, który wie czego w życiu chcę, gna do tego, a przede wszystkim jest pewny siebie. Skoro facet mówi zróbmy to, zróbmy tamto i jest to dla kobiety satysfakcjonujące - to uwierz, że działa.

Aro7 napisał:
Haha :D Myślę, że w tamtych czasach to nawet ten piasek im nie przeszkadzał :D
W tamtych czasach nic nie przeszkadzało. :D Szkoda, że maczugi nie działają do dziś.

bedorf napisał:
Mnie sie wydaje, ze kluczem do dobrych relacji z kobietami jest ukladanie tych relacji z odpowiednią kobieta. Wszystko jest łatwiejsze gdy jest chemia.
No tak, zgadzam się. Kiedy kobieta i facet razem coś do siebie czują, to próbują tą relacje jak najdłużej utrzymać. Ale przecież wiadomo nie od dziś, że skoro chemia między dwoma osobnikami płci przeciwnej zaistnieje, to prędzej czy później będą ze sobą, bo warto w życiu próbować wszystkie, ze wszystkimi. Ale co zrobić, gdy po prostu takiemu facetowi podoba się kobieta, ale ona tej chemii nie czuje, bo jeszcze go nie zna? No nie oszukujmy się, tak jest w 90% przypadków, a żeby tak chemia jednak się pojawiła, to troszeczkę trzeba się wysilić. Więc podsumowywując - chemia jeśli jest, to jest łatwiej. Natomiast jeśli tej chemii nie ma, to trzeba się o nią postarać, bo można być najgorszym człowiek z wyglądu, ale mieć złote serce, które pokocha każda. :przewraca:
 
Do góry