Najbardziej szpanerski telefon

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Kazik chyba ma jakiś kompleks bo krytykuje wszystkie nienajgorsze wyroby jak Nokie z serii N i Iphone'a :p Ten ostatni może nie zasługuje na oklaski ale wcale takim dnem nie jest bo kilka funkcji mi sie bardzo podoba
Nie mam kompleksów nie martw się, porostu ja nie uważam Nokii serii N za szpanerską, a są telefony lepsze,
bardziej dopracowane niż iPhone.
Napisałem że dla mnie 'szpanerskim' telefonem jest SE xperia x1, i nie każe się wam ze mną zgadzać i wy też nie każcie mi robić tego samego.
 

Haker2009

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Nokia N95 jest super
A jej podruba jeszcze lepsza :)
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Wg. mnie najbardziej szpanerski jest Iphone (bo znany, rozreklamowany itp), potem N9x, szczególnie te nowej tzw. poliftingowe :p A ja na swój nie narzekam...chociaż marzy mi się np. HTC HD <3:p
 
N

nianiaSweet

Guest
A ja widziałaM LG PRADA II, fajny telefonik, znajduje się w pierwszej 10 najdroższych telefonów świata, na specjalne zamówienie można sobie zażyczyć egzemplarz z brylantami, to dopiero szpan!
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Wg mnie ten który jest lepszy od Nokia 5310 XpressMusic
Czyli mojego fona. ;)
 

maciek5116

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
61
Miasto
Włocławek
Szpanerski telefon to iphone i Samsung Omnia dlatego że:
Mają duże badziewne wyświetlacze
Długopis do klikania na mniejsze ikony [tylko Samsung Omnia w zestawie]
Duża pamięć 8GB, 16GB
Mają Windowsa
NIE WIEM CZY TE ZABAWKI JAK PRODUCENT MÓWI ZE TO TELEFONY SPISZĄ SIĘ W CODZIENNYM UŻYTKOWANIU :zdegustowany:
 
V

Voluke

Guest
jak na mój gust to na pewno:
iPhone 3G
Nokia N96
Nokia 5630 XpressMusic
Samsung i8510 INNOV8
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
zdecydowanie Iphone - jeden koleś wyciągnął na przerwie i zaczął się nią bawić, tak żeby wszyscy widzieli
to było żałosne :/
 
N

nianiaSweet

Guest
No nie wiem mnie np nie stac żeby sobie kupić LG PRADA II za ok 6 tys. żeby sobie poszpanować przez miesiąć, może nie chodzi tutaj o szpan a o funkcjonalność?
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
664
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Moim zdaniem powinno się patrzeć na funkcjonalność i niezawodność telefonu. A nie na wygląd etc. (nie mówię o kobietach, bo to dla nich jest ważne :p)

Ja posiadam SE C702, nie uważam go za szpanerskiego. Ale jak na moje wymagania itd. spisuje się świetnie więc go posiadam.

Szczerze mówiąc gdybym rzucił takim Samsungiem Omnia to zaraz by się rozleciał, a wziąłbym super telefon (mam na myśli Nokię 3310) i rzucałby nią gdzie chcę i rozleciała by się prawdopodobnie napewno dużo później niż tamte cacko :p.

A więc w pewnym sensie popieram słowa, ale nie do końca - "telefon służy do dzwonienia i kontaktowania się, a nie bawienia się nim".
 
V

Voluke

Guest
no i do mojej listy jeszcze doszedł Samsung i8910 Omnia HD pewnie coraz więcej tego będzie :p
 

bartolo

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
Jaki jest Waszym zdaniem najbardziej szpanerski telefon ? BB) Pomijając te wszystkie Ferrari, Arte itp...taki ogólnodostępny.

Motorola Aura - dzięki okrągłemu wyświetlaczowi od razu rzuca się w oczy, a 16 mln kolorów dopełnia efektu :]
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
Zależy jeszcze co rozumieć pod pojęciem szpanu? Czy negatywnie czy pozytywnie - Negatywnie: na pewno iPhone bo jest do niczego a wszyscy go chcą mieć, a pozytywnie? Czy ja wiem? Może 8800 wysadzana diamentami?? :) A z telefonów dla każdego to chyba F480 chociażby z Orange :p
 

bartolo

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
Szczerze mówiąc na mnie telefony wysadzane diamentami robią raczej te negatywne wrażenie :/ To już bym wolał zainwestować w kolię dla mojej przyszłej żony :D :D
Dla mnie szpan to przede wszystkim dopracowany design, dlatego stawiam jak już pisałem na motorolę aura.
 

epanja

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Telefon z diamentami??!! :mruga: komu by coś takiego przyszło do głowy?? <_<

według mnie najbardziej szpanerski telefon to SE Xperia.
Jest funkcjonalny i elegancki, umie wszystko co trzeba (a nawet to, czego nie trzeba :D ), a mimo wszystko zachował prostotę linii. Praktyczność też jest ważna.
 
Do góry