Najbardziej niewdzięczna codzienna czynność?

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Do jakiegoś czasu nienawidziłam codziennego smarowania się balsamem, miałam z dove i strasznie długo się wchłaniał, musiałam stać i czekać miałam wrażenie ze bez końca. Teraz kupiłam kremowe serum do ciała z zielona oliwka i idealnie nawilżone, odżywione ciało mam w szybkim tempie i nie muszę stać nie wiadomo ile bo bardzo szybko się wchłania. Teraz codzienna zmora jest mycie włosów, nie umiem znaleźć porządnego szamponu do przetłuszczających się włosów :/
 

berila

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
0
Prasowanie. Mam przed sobą górę prasowania i aż płakać mi się chce że ten piękny czwartkowy wieczór spędzę prasując...... wrrrr
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
ja też lubię prasować, a odkurzać już mniej. Sprzątać ogólnie nie lubię.
 

sienna

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2017
Posty
28
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie mycie naczyń ;( gdybym miała taką możliwość sprawiłabym sobie zmywarkę, ale niestety nie mam na nią miejsca w kuchni ;(
 

mala_gosia

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2017
Posty
6
Punkty reakcji
1
Przebieranie pościeli, nie wiem jak Wy ale ja tego nie nawidzę i jest to czynność bardzo mnie męcząca haha. Lubicie czy nie?
 

naus

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
1
przebierania pościeli też nie lubię :) I do tej pory nie znosiłam robić prania a to dlatego, że miałam wrażenie, że ubrania po nim śmierdzą a nie pachną... od niedawna stosuję perły piorące Perlux i jest o niebo lepiej także może się do tej czynności przekonam w końcu :)
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Zmywanie, porażka totalna, nienawidzę a zmywarka nie wszystko upierze, mam takie rzeczy co jednak ręcznie albo po prostu nie mam czasu czekac
 

Seniorka

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2018
Posty
23
Punkty reakcji
5
Nie cierpię prasowania-dopiero jak sie sporo zbierze to sie zabieram ,ale musze też mieć nastrój :sleep:
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
74
Punkty reakcji
3
Nie cierpię zmywania dlatego się tak cieszę, że maż się w końcu ugiął i kupujemy zmywarkę. Jakie polecacie marki AGD? Myślałam nad electroluxem i ich modelem z tym koszem podnoszonym, comfort lift. To musi być bardzo wygodne w stosowaniu, bo jednak odpada opcja schylania się, jakie jeszcze bajery warto mieć?
 

baszka_ka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja nienawidzę prasowania i zmywania, a niestety obie te czynności wykonuje niemal codziennie... Niestety nie ma chętnych, żeby je ode mnie przejąć :p
 

MartaFlora

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2020
Posty
23
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Bydgoszcz
Myślę, że być może nie są to niewdzięczne czynności, ale pracochłonne. Lubię sprzątać. Nie mam z tym żadnego problemu. Ale zdaję się, że chyba nie przepadam za sprzątaniem właśnie toalety.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Sprzątanie kociej kuwety. O matko, jak ja tego nie lubię.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Zmywanie i prasowanie. Nie ma gorszych rzeczy.


Dlatego Bóg wymyślił kobiety ;)

Najbardziej niewdzięczna czynność to wstawanie z rana, ale nie samo wstawanie, tylko wstawanie ze świadomością, że idziesz do roboty na cały dzień :p
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Najbardziej niewdzięczna czynność to wstawanie z rana, ale nie samo wstawanie, tylko wstawanie ze świadomością, że idziesz do roboty na cały dzień :p
Nie mogę się z Tobą zgodzić. Fajnie jest iść do pracy. Szczególnie jak się robi aktualnie jakieś fajne rzeczy :D
 
Do góry