Najbardziej niewdzięczna codzienna czynność?

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Z domowych czynności zdecydowanie nie lubię prania, z czynności higienicznych częste mycie włosów, a tak poza tym w zimę odśnieżanie, skrobanie, odparowywanie szyb w aucie.
 
K

konwalia78

Guest
Ja nie lubię prasowania. Czynność ta mi odpadła odkąd kupiłam sobie suszarke bębnową . PO wysuszeniu pranie jest świeże, pachnące i gotowe do włożenia do szafy. Czasem tylko trzeba wygładzić ręką albo doprasować krawędzie ale codzienne prasowanie mam już stanowczo za sobą :)
 

Majka00007

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2015
Posty
40
Punkty reakcji
1
bureczek napisał:
U mnie to chyba zmywanie naczyń i depilowanie się.
Dla mnie najlepszym sposobem na depilację całego niechcianego owłosienia z ciała jest depilacja woskiem. Faktem jest, że niektóre obszary jak np. pachy są bardziej wrażliwe na ból i jest to zabieg bolesny. Faktem jest też, że skóra się przyzwyczaja a z każdym kolejnym razem cebulki włosowe są coraz to mniejsze i delikatniejsze co sprawia większy komfort. Po depilacji woskiem spokój z włoskami jest najmniej na trzy tygodnie więc uważam, że warto troszkę pocierpieć.
 

anatolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
W-wa
Jak możecie mówić o praniu, zmywaniu czy myciu włosów jako kobiecych czynnościach? Mężczyźni też zmywają, prasują i nie uwierzycie, myją włosy :D

Moim zdaniem do niewdzięcznych kobiecych czynności można zaliczyć makijaż i depilację.
 

ance

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2014
Posty
33
Punkty reakcji
2
Wiek
33
zmywanie naczyć - hejtuję szczerze :p
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Zmywarkę posiadam, więc mycie naczyń to już nie problem. Ale nie wiedzieć czemu nienawidzę zamiatania/odkurzania/mycia podłogi. Te czynności mnie strasznie irytują.
 

Alina79

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
Zmywanie naczyń! blehhh..
za to prasować bym mogła dłuuugo ;)
 

Pepitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2015
Posty
74
Punkty reakcji
0
Ja tam zmywanie akurat lubię. Nienawidzę za to rozwieszania prania. Brr. Za odkurzaniem też nie przepadam. No i za myciem podłóg też nie.
 
M

MarcysiaK

Guest
wkurza mnie, że muszę codziennie włosy myć :/
a co do zmywania naczyń to też była to moja najbardziej nielubioana czynnośc, aż w koncu kupiłam zmywarkę i nie jakaś drogą, tylko uzywaną za 350 zł!! od tamtego czasu (1,5 roku) to moja najlepsza przyjaciółka i najlepszy zakup w moim zyciu!! :)
 
Y

Yellow Jester

Guest
Najbardziej niewdzięczne jest wstawanie z łóżka, gdy nagrodą jest tylko pietruszka...
 
Y

Yellow Jester

Guest
Fakt! Moja psinka (kawał psa) potrafi narżnąć trzy kupska dziennie. Duży pies, duża kupa, dużo kup, dużo zbierania. Jak zrobi inwestorowi na polu, to pół biedy, naturalny nawóz gościu dostaje za friko. Inaczej sprawa się ma u mnie w ogrodzie, tutaj nie trzeba tak drastycznie nawozić gruntu.
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Sprzątanie! Wszystko, tylko nie to. Zabierzcie ode mnie tę miotłę i mop! Dla mnie jest to katorga. Chciałabym, żeby szczotka, jak w bajkach sama zamiatała kurz z podłogi. Och, te dziecinne marzenia. :D
 
Do góry