Najbardziej niewdzięczna codzienna czynność?

Pestka_

Bywalec
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
142
Punkty reakcji
46
też miałam coś takiego właśnie, tyle,że z dłuższą grzywką, mocno wycieniowaną i na bok, bardzo podobnie zamierzam się obciąć.
 

buderchin

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2011
Posty
198
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Może nie jest to czynność codzienna, ale nie lubię obcinać paznokci u nóg.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Przekazuję opinię specjalisty od wyrzucania śmieci do śmietnika.

Mamica zamiast jakoś ścieśniać opakowania i je zatykać, zakręcać czy chować w woreczki z folii, wrzuca do wiadra na śmieci całe i otwarte opakowania i żąda, by śmieci wynosić codzienie, bo śmierdzą.
Uciążliwe jest nie tyle wynoszenie śmieci, co konieczność noszenia do śmietnika po parę śmietków, czasem nawet dwa razy dziennie. To brak szacunku dla wypełniania przeze mnie obowiązku!
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
prasowanie i zawieszanie firan! tym bardziej ze ja moje musze jeszcze wyprasowac przed zalozeniem :/
 
K

Kaja Metrowska

Guest
LadyJ89 napisał:
prasowanie i zawieszanie firan! tym bardziej ze ja moje musze jeszcze wyprasowac przed zalozeniem :/
Rany, ja również nie znoszę prasowania ! Chyba nikt tego nie lubi !
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Mycie naczyn i prasowanie, z checia bym z tego zrezygnowala ale sie nie da niestety..
 

polqa

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
ja nie lubię prasować, więc tego nie robię :p chyba że koszule, ale to przed wyjściem ;)
ale nienawidzę zmywania... i mycia tarasu - żmudna robota, bo następnego dnia znowu jest syf :x haha
 

para_noir

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
10
Wstawanie wcześnie rano, szczególnie w zimowej porze.
 
D

Dobrawa

Guest
Kiedyś nienawidziłam zmywać, ale odkąd mam zmywarkę to Elektrolux stał się bohaterem mojego domu. Prasuję raczej max dwa razy w tygodniu, więc nie jest to uciążliwe. Hmm z takich nielubianych rzeczy to nie lubię synka gonić codziennie do mycia zębów :)
 
K

Kaja Metrowska

Guest
U u mnie ze zmywaniem jest podobnie :)
Nie lubię natomiast rozwieszać prania i prasowania. Strasznie nuży mnie ta czynność.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja zmywać naczynia uwielbiam. Nie lubię natomiast ogarniać prania i wszystkiego co z nim związane. Za nudne.
 
D

Dobrawa

Guest
Problemy z prasowaniem skończyly mi się jak kupiłam pralkę parową :p Genialna sprawa i większość rzeczy jak wyjmujecie to nie trzeba ich w ogóle prasować. A jak nie to trzeba kupić dobre żelazko z tymi nowymi stacjami parowymi.
Z pozostałych znienawidzonych czynności pozostało mi zbieranie po domu prania jak mi synek i mąż rzucają je gdzie popadnie :)
 

caroline_blues

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2014
Posty
5
Punkty reakcji
1
W życiu nienawidzę najbardziej prasowania, zawsze góra rzeczy prasowania, nie daj panie jakieś białę koszule, albo coś, na dodatek nie lubię też odkurzania - wszędzie dywany, pies i 100m2 do sprzątnięcia. Dostaję nerwicy :D
 
Do góry