nagrywac czy nie nagrywać filmòw na yt i jakie programy do nagrywania najlepsze

Asia Swiader

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
41
Punkty reakcji
0
Witam interesuje mnie nagrywanie filmòw na yt. Jednak boje się,że tylko się ośmiesze filmy by miały dotyczyć ogòlnej rozmowy wymiany zdań i moich poglądòw na pewne tematy jednak boje się reakcji ludzi z otoczenia, i kompletnie nie mam pojecia jak mam sie do tego zabrac, jakie programy co i jak. Jakby ktos mogl mi pomoc bylabym wdzieczna, jesli nie w tym temacie napisalam to przepraszam.
 
M

MacaN

Guest
Vlogi fajna sprawa pod warunkiem, że ma Cie kto słuchać. Bo chyba zdajesz sobie sprawę z tego, iż jest multum kanałów na YT, w których ludzie mówią do kamery to, co myślą?
 

Asia Swiader

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiem, ale mimo tego mam takie marzenie. Ale kompletnie nie wiem jak za to sie zabrać.
 
M

MacaN

Guest
Stawiasz aparat / kamerę na statywie, włączasz nagrywanie i mówisz :)

Programy? Do vloga wystarczy Ci nawet windows movie marker, który pewnie posiadasz na kompie. Jeśli nie posiadasz, bo masz pirata, to możesz sobie ściągnąć jakiś prosty program jak choćby AVS Video Editor. Nie potrzeba nic więcej, samozaparcie, pomysł na vloga i jedziesz :)
 

Asia Swiader

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
41
Punkty reakcji
0
Tylko, że ja mam tylko kamere. Ja mam tylko ten problem jeszcze, ze boje sie po prostu pokazac twarzy przed kamera, wiem smieszne, ale z drugiej strony chcialabym sie przekonac, moze narazie bez twarzy moze z czasem sama sie przekonam, ze warto sie pokazac i przestac wstydzic. Nie wiem czy to dobry pomysl, ale chcialabym by na moim vlogu, byly poruszane może nie odrazu także te tematy ciezkie jak przemoc w rodzinie, alkoholizm, mam w tym temacie doświadczenie, i chcialabym sie tym podzielic, by ktos kto oglada ten dany film poczul, ze tak naprawde nie jest sam, ze gdzies tam po drugiej stronie jestem ja, o podobnych problemach, chcialabym pomagac dawac ludziom nadzieje, zeby sie nie poddawac.
 
M

MacaN

Guest
Jesli chcesz nagrywać vloga bez twarzy, to lepiej naucz się robić animacje. Jeśli nie, to zapomnij o powodzeniu kanału bez pokazywania facjaty :)

I wcale nie śmieszne, po prostu nagrywanie jest dla tych, którzy się nie wsydzą pokazać :)
 

Asia Swiader

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
41
Punkty reakcji
0
Ja się może nie tyle wstydze co boje, bo jednak jestem wrażliwą osobą i raczej za łatwo przyjmuje krytykę, i to też chce w sobie zmienić,po prostu mam jakieŝ obawy
 
T

TomaszTomasz

Guest
załóż kominiarkę na głowę albo przyciemnij obraz.
 

Asia Swiader

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
41
Punkty reakcji
0
Nie mam pojecia jak przyciemnic kominiarka jeszcze bym kogos wystraszyla :D
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Programami się nie przejmuj, techniczną stronę będziesz poprawiać w miarę rozwoju kanału. Jeśli faktycznie masz coś ciekawego do powiedzenia - ludzie będą Cię oglądać niezależnie czy Twoje filmy będą w jakości 4K, z pięknym intrem i pierdyliardem efektów specjalnych.
Boisz się pokazać twarzy... No cóż, nie ma lekko. Ryzyko trzeba podjąć, aczkolwiek skoro jest to Twoje marzenie - może jednak warto spróbować ;)

Nie ma się co oszukiwać. Przyjdzie taki moment, że ktoś pojedzie po Tobie w komentarzu. Przed hejtami się nie uchronisz. Musisz sobie jednak zdać sprawę że taka internetowa "krytyka" to coś zupełnie innego niż te same słowa wypowiedziane w twarz. Tak więc naucz się takie rzeczy ignorować, banuj i niech to po Tobie spływa jak po kaczce.

Życzę powodzenia, jeśli będziesz wystarczająco wytrwała i konsekwentna YouTube może stać się niesamowitą przygodą :D
 
M

MacaN

Guest
Mnie też hejtowali pod filmikami niektórymi, u ojca na kanale jak pisali głupoty, to w końcu ojciec się wkurzył i po prostu ustawił komentarze zatwierdzone przez niego i po problemie :)
 

Asia Swiader

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
41
Punkty reakcji
0
Ja sie nie przejmuje opiniami ludzi co nie znają mnie bardziej mi chodzi o tych co mnie znaj Saw nie chciałabym by narazie pòki nie wiem czy to wypali ktoś wiedział, źe ja to ja z czasem być może nabiore pewności siebie nie wiem jak na to zareaguje moja mama ona na pewn o by nie zrozumiala.
 
Do góry