Nad jeziorem, okolice Suliszewa

Cezar_07

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Tematem owego problemu , jest właśnie sytuacja tworzona długimi latami której zawartość przodkowie chcą przekazać osobie zupełnie obcej. Najbliższa rodzina odsuwa się od odpowiedzialności dźwigania tej odpowiedzialności za zaistniały problem który nosi miano również , - problem życiowy, aczkolwiek przyczyniają się do hodowania dalej tego problemu życiowego. Problem ów tkwi w człowieku chorym na schizofrenię, i nie leczeniu go przez opiekunów a nawet w chwili gdy znalazł się w szpitalu dla chorych na schizofrenię to został po dłuższej konsultacji z lekarzem psychologiem i którą odbywał Wujek chorej osoby i siostra chorej osoby wypisany na życzenie ale w sposób taki żeby to wyglądało że szpital wypisał sam (w szpitalu był rok temu)Po wyjściu ze szpitala jego Wujek zaproponował odsunąć leki które lekarz prowadzący kurację mu przypisał. Teraz na dzień dzisiejszy wygląda to tak że ja będąc mężem chorego siostry, jego najbliżsi , tj. siostra, wujek i inni z rodziny którzy mieszkają w tej samej wsi jak i pobliskiej wiosce, mam zająć się opieką nad chorym - nieleczonym człowiekiem. Chcą już na przyszłość aby dożywając starości miał zapewniony dach nad głową, czyli opiekowały się nim nasze dzieci (moje i jego siostry). Renty nie ma bo jakim cudem, żyje z pieniędzy zapomogi Gminy Drawsko i mej żony. To sobie już możemy wyobrazić jak żyje.
Więc mam pytanie : "Czy jest możliwość odsunięcia wujków , rodzeństwa , ciotek i tym podobnych osób z rodziny aby można Chorą osobę umieścić na stałe w szpitalu dla takich osób , i jak to zrobić?" W każdym bądź razie, prokurator od tej sprawy się odsuną nie chcąc dalej wikłać się sprawami chorego, bowiem powodem jest to że Wujek będąc szmalownym gościem dobrze posmarował w odpowiednim miejscu. Czu ja muszę z tym problemem się borykać? Czy moje dzieci muszą w swej romantycznej porze życia gdy osiągną wiek dojrzałości mieć ten perfidny balast na przeszkodzie? Która Kobieta zechce mieć męża z takim balastem? Poradźcie mi co mam zrobić aby pokonać ów problem?
 
Do góry