Na mase

Lukas1230

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2011
Posty
12
Punkty reakcji
1
Cześć wszystkim. Chciałem się poradzić co dało by mi dobrą masę w krótkim czasie bo już nie wiem co mam robić mam 17lat i ważę 64kg przy 186cm wzrostu apetyt mam bo jem dużo.Nawet stosowałem dietę przez jakieś 4 miesiące i ćwiczę 5 razy w tygodniu i nic anie mniej anie więcej masy brałem tez rożne białka i kreatynę i nic nie pomagało pomocy dodam jeszcze ze trenuje boks wiec potrzebuje więcej masy ale nic mi nie pomaga ;/
 

Rycerz

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
264
Punkty reakcji
4
Miasto
Z Bogdańca jestem
nie wiem co to znaczy krótki czas, ale patrząc na Twoje wymiary w kulturystyce nic nie zdziałasz. Jesteś ektomorfikiem więc możesz się bawić co najwyżej w budowanie siły. Chyba, że aż tak bardzo zależy Ci na masie więc wtedy już tylko koksy.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Daj białko 2g/kg ww 7g/kg tłuszcze 1,5/kg to masa pójdzie ekto mają trudniej ale jak dasz dobrą diete to masa skoczy nawet jak Cię podleje tłuszcz ale trenujesz boks więc luz.
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Zależy jakie. Na allegro zazwyczaj występują podróbki.... Kupuj w profesjonalnych sklepach!
 

Lukas1230

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2011
Posty
12
Punkty reakcji
1
Czyli te na allegro to podrubki ale działaja tak jak normalne sterydy czy podobnie z mniejszym skutkiem i czy sa one szkodliwe jak tak to w jakim stopniu i w profesionalnych sklepach to znaczy gdzie tak kupic zeby to syfy jakies nie byly i bez recepty oczywiscie...
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Jeszcze pytanie jedno mam bo jak każdy wie to koxy ''sterydy'' są szkodliwe ale na allegro znalazłem taki kox i nimy 100 % czysty czy to możliwe sprawcie i powiecie czy to sciema czy prawda. http://allegro.pl/megabol-testosterol-250-60kaps-silny-testosteron-i1575039817.html aaa... i co sądzicie o tym jeszcze http://allegro.pl/massdrol-clomed-najmocniejszy-ph-odblok-pct-i1574121944.html


to pierwsze to shit jaki mało shitowatej firmy, zwykły supl, który działa na efekcie placebo,
a te drugie to PH, pochodne sterydów, to omijaj narazie z daleka przy twojej wiedzy.

nie szukaj szybkiej drogi do celu, nic ci najszybciej tego nie skroci jak wytrwalosc, dieta i trening
 

Rycerz

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
264
Punkty reakcji
4
Miasto
Z Bogdańca jestem
Sterydy, jak lekarstwa pomogą jeśli będziesz je właściwie stosował. Zanim jednak weźmiesz się za sterydy upewnij się że wiesz wszystko co powinieneś tzn. co stosować, jak stosować, jakie osłonniki, jaki odblok...
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Sezonowcy się odezwali, jak chcesz sterydy to nie orale. Sterydy są dla ludzi ale w twoim przypadku jest to dla mnie śmieszne masz 20kg niedowagi żadnej wiedzy, diety.
Jeśli masz problem z waga i chcesz sterydy to idź do lekarza i bądź pod jego kontrolą znam takie przypadki. Towar nie z allegro tylko z apteki bo z allegro nie wiadomo tak do końca co bijesz ;)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
dobra, koniec gadki o sterydach. jeżeli je chcesz, masz do tego odpowiedni dział żeby temat tam założyć.
 

adkarolek

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
na mase polecam kreatyne i duzo wody w trakcie treningow.
 

Grabaz5

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
187
Punkty reakcji
6
Nie martw się, jesteś w takim wieku że masa jeszcze przyjdzie.
 
Do góry