Na jakiej pozycje graliscie, gracie i chcielibyscie grac?

O.S.T.R-uj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja bym chciał na przyjęciu albo libero( ze względu na wzrost :p) chociaż rozgrywający według mnie tez ma niezle :p
 

R1Baja

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Zawsze lubiłem grać jako rozgrywający to jest pozycja. Niezależny od innych i gra swoje :D , próbowałem dostać sie do AZS-u ale nie ten wzrost cóż począć
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Kiedy gramy ze znajomymi to się wymieniamy i każdy gra na każdej pozycji - standard. Ale najlepiej chyba czuję się na libero ;-) trochę gorzej jako rozgrywający, ale też sobie dobrze radzę. Najgorzej jako atakujący ;-) rzadko atakuję a jak już nie zazwyczaj poza boisko, albo w siatę ;-) trzeba to poprawić, tylko ostatnio już nie gramy tak często ;-(
 

Steven92

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
285
Punkty reakcji
9
Wiek
15
Lewy atak, pomimo że jestem leworęczny.. niestety drużyna szkolna w jakiej zaczynałem nie dała mi możliwości startu na prawym z powodu dennego ustawienia.

Dzis trening w szkole mielismy i tak samo, efektywnie zadnej chyba nie skonczylem w 7-9 metr wiekszosc czystych szla a reszta po bloku/kiwka.

A zdarza sie Wam zaladowac w 3 metr czasem?



Za atak w 3metr dwóch punktów nie dają... ataki w 7-9metr są skuteczne i to się liczy.

Zawsze lubiłem grać jako rozgrywający to jest pozycja. Niezależny od innych i gra swoje :D , próbowałem dostać sie do AZS-u ale nie ten wzrost cóż począć

Na rozegraniu nie musiałeś mieć aż takiego dużego wzrostu, nie przesadzajmy, gorzej jeśli umiejętności zawiodły.

Grałam na ataku bądź odbiór. Zawsze uciekałam od miejsca wystawiającego :p Najlepsza pozycja - atak :D

Atak = efektowniejsza pozycja / Rozgrywający = mózg drużyny
Każda pozycja ma swoje zalety i wady.

no lewe skrzydlo ma raczej przyjmowac+ atak, chyba ze jakas odwrocona siatkowke gralas

Jest możliwość zasłonienia lewego przyjmującego, choć wtedy ciężko już go nazwać przyjmującym, a raczej pasuje określenie lewego ataku heh..

Ja gram w siatke 3 lata ale tylko na polu, a więc zima i deszczowe dni odpadają ;(Choć często gram również na hali. Ja tam najbardziej lubie przyjmować lub atakować ;D jak na swój wiek (14) mam dość dużo siły a więc nie mam mowy żeby ktoś z kumpli odebrał petarde ode mnie, a dalekie rozegranie to buła z masłem ;D

Odebrać mocny atak to nie sztuka, wystarczy dobrze się ustawić.. Po drugie kocham blokować mocne ataki, bo wracają jeszcze szybciej do właścicieli.

3 metr? nie raz nie dwa :p w szczegolnisci ze srodka :D ale nie liczy sie tylko ze pilka trafi w 3 metr, jak leci pod sufit to wtedy jest efektownie :D

Ze środka atak w 3metr to nie sztuka, a to czy poleci pod sufit to już sprawa wysokości hali xD lol
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Ja niestety w siatkówkę grałam tylko na WFie i niekiedy po lekcjach, ale największą satysfakcję dawały mi obrony;) Więc chciałabym grać na pozycji libero.
 

lorry

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ja gram w siatkówkę tylko amatorsko. Raz w tygodniu wynajmujemy ze znajomymi hale i jedziemy w dwunastkę "zażyć" trochę sportu, tak dla rozrywki:). Jakbym grała zawodowo to najbardziej chciała bym grać jako przyjmujący lub rozgrywający, bo czuję się najpewniej właśnie na pozycjach.
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Znajomego firma wynajmuje sale ale na szczęście nie wszyscy pracownicy chodzą grac dlatego zawsze się gdzieś tam do nich wcisnę. Jak gramy zawsze robimy przejścia po odzyskaniu zagrywki, jednak najbardziej lubię grać na prawym ataku. Jestem wysoki i wysoko skacze dlatego fajnie mi się atakuje.
 

Vainte

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Gram na pozycji atakującej... I to chyba najlepsze co może być :D
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Zaczynałam na rozegraniu , ale raz zapomniałam koszulki na mecz i musiałam grać jako libero i tak już zostało .... na początku było fajnie ,ale bez zagrywki i ataku to ... nie to samo.
Najlepasz pozycja ? - przyjmujący/a .
 

Sterck

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2013
Posty
30
Punkty reakcji
0
Gram na przyjmującym. Rozgrywający to jest coś :D
 
M

Majk Ox

Guest
i tak każdy odpowiednio dobiera pozycję pod siebie... pytanie bez końca... każdy w swojej pozycji widzi najlepsze cechy
 
C

cudarchitektury

Guest
W szkolnych rozgrywkach grałem jako libero. Nie odpuszczałem żadnej piłki.
 
Do góry