Na jakiej pozycje graliscie, gracie i chcielibyscie grac?

hanya

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tuż za rogiem ;)
atak, prawe skrzydło ^^ ale już nigdy nie zagram :(( z dniem 8 kwietnia zakończyło się moje granie. Przez głupotę 4 dziewczyn poleciała cała sekcja :( bo bez nich jest nas za mało. dyscyplinarne usunięcie naszej sekcji. koniec :( koniec siatkówki żeńskiej w moim mieście...
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
a co sie stalo?


Innych klubow nie masz w miescie? Na pewno jak na studia pojdziesz to do AZS'u sie lapniesz!
 

hanya

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tuż za rogiem ;)
no nie bardzo. mieszkam w 15 tys. mieście. Jak to nasz trener ujął 'obrabiały mu dupę'. Były kadrowymi, przez co myślały że wiedzą więcej od niego. klepały jęzorami na lewo i prawo jaki to on jest do d. że nic nie umie itp. ludzie mu to powtarzali. Trener za niewielką kwotę kupił od kogoś zdjęcia, z imprezy tamtych 4 dziewczyn. Mocno % (nie mamy jeszcze 18). Nasz klub istniał dopiero 2 lata. Musimy oddać cały strój, najbardziej mi butów szkoda. Muszę pogadać z kolesiem który nas trenuje ze szkoły. To też prawdopodobnie konfident. Jeśli mi powie że to nie on (a powie bo jest szczery, i mnie lubi :D ) to będę grała tylko w reprezentacji szkoły. ale to nie to samo co treningi. Jednak mam wielkie szczęście. Na trenera złego słowa nie powiedziałam :D a na tych zdjęciach na 100% mnie nie ma ^^
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
a no to ladny burdel nie ma co...


Zawsze mozesz dojezdzac, ja dojezdzam 15km, 2 razy treningi + raz silowania (teraz plaza) i jakos zyje.


a na tych zdjęciach na 100% mnie nie ma ^^


bo pewnie nie pamietasz ? :p
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
sport sportem ale balowac tez mozna... bynajmniej ja taka zasade wyznaje i jest dobrze na wszystko mam czas i w grze mi to nie przeszkadza. Nie mozna brac wszystkiego tak na serio przeciez wiadomo ze wszyscy pija, nie jestescie profesjonalistkami to co sie robi w wolnym czasie to moja sprawa...


:]
 

hanya

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tuż za rogiem ;)
a jak się nie ma 18? ;] nie powinno ich to w sumie interesować co robię w wolnym czasie ;p a dojeżdżać to bym musiała cztery razy w tygodniu, ale to za daleko, i dużo czasu zajmuje, pal licho kasę, tylko że czasu szkoda :( pozdrówki
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
swoja droga to widze, ze tutaj jakas nowy styl siatkowki sie tworzy- atak na lewym :D. Ciekawa rotacja. Moze do przyjecia zostaje wtedy atakujacy i libero ?:D
 

Ixidor

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
34
W liceum grałem na rozegraniu cały czas.. Teraz w AZS na prawym lub na lewym. Mam nadzieję, że za rok, może dwa się załapię na skład meczowy :D
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Ja grałem jako rozgrywający. Niestety tylko do konca gim, potem kontuzja kolana spowodowała, że w siatke gram juz tylko rekreacyjnie ;<
 

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
Środkowa forever:)
;) ale zawsze marzyłam o prawym:) a kiedyś o wystawie:) Ale środkową już pozostanę;)
 

Freelover

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław!!!!
Przyjmujacy to jest moja ulubiona pozycja...
Co prawda mam czasami małe kłopoty z przyjeciem, ale jak trzeba to potrafie sie skupic i daje rade..;)
Chciałbym byc taki jak Sebastian Świderski...
 

Itak

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Zazwyczaj gram na pozycji przyjmującego czyli libero..
Podoba mi się ta pozycja;)
Nie lubię ataku.. nie wiem dlaczego xD
 

karolinamucha96

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jak w temacie, co sadzicie o poszczegolnych pozycjach? Ktora wg Was najlepsza?

ja gram na ataku i nie wyobrażam sobie gry na innej pozycji :) no,może jeszcze środek :p
po prostu uwielbiam atakować i jakby ktoś pozbawił mnie tej mozliwości to bym chyba umarła :D:D
Ale każdy lubi co innego i dobrze :)
pozdrawiam ;***
 

Jaque

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Katowice
najlepsza pozycja? przyjmujący.. wyćwiczony zarówno w ataku jak i na przyjęciu =))
a jeśli chodzi o moje doświadczenia- 7 lat gry na ataku i zamiennie na skrzydle lewym - przyjmująca .. ahh bo siatkówka jest cudowna!!
 
Do góry