Na jakich koncertach byliście?

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Czas na aktualizację :)
Lombard
Oddział Zamknięty
Dżem
Frontside
Haratacze
Bracia
MonstruM
***
Hunter - 4 razy (w tym 1 akustyczny), jak zwykle dają świetne koncerty, kto był ten wie jaka jest atmosfera na nich, a kto nie był ten niech lepiej na najbliższy idzie :D
KSU - 3 razy
Mr. Pollack - 2 razy
Test Fobii Kreon - 2 razy
TSA - 2 razy
Ira - 2 razy
Decapitated
Virgin Snatch
Stos
Ceti
Proletaryat
Hey
Coma
Kult
Hairy Viper

+ koncerty mniej znanych rzeszowskich kapel
 

seara

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Byłam 4 razy na castle party, więc nie będę wymieniać stamtąd konkretnych zespołów,bo był tego ogrom, razem jakieś 50 wykonawców, na Orange, Woostock'u
Poza tym na luxtorpedzie, hunterze, żywiołaku, Percivalu, NIne inch nails, Chelsea Wolfe, Marilyn Manson, the prodigy, Oscure sphinx, apocalyptica
 
T

TomaszTomasz

Guest
Byłem na wielu, ale najbardziej mi zapadł w pamięci Ploretaryat na Woodstocku w 2015.
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
ostatnio na Depeche Mode na Narodowym. Dźwięk jest na narodowym słaby ale i tak dobrze się bawiłam
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Monia101 napisał:
ostatnio na Depeche Mode na Narodowym. Dźwięk jest na narodowym słaby ale i tak dobrze się bawiłam
Ja byłam jako wolontariusz to powiem Ci, że po wyjściu ze stadionu dźwięk był idealny, tylko na stadionie taki słaby.

Ogólnie w tym roku byłam jeszcze na Orange Warsaw Festiwal, Machine Gun Kelly, Impact Festiva - MGK, Linkin Park i wybieram się za miesiąc na dwa kolejne koncerty MGK, a w listopadzie na Nothing More i może Nothing but Thieves. Chyba, że ktoś ma bilet na HIM do sprzedania to ja bardzo chętnie, bo nie zdążyłam kupić.
 
Do góry