Na czym polega fenomen Kardashianek?

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
każdy stara sie pokazac z tej strony, którą ma najładniejszą
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
wiki9969 napisał:
W Polsce mamy pierwsze naśladowczynie.
Grycanki już od dawna fascynują się Kardashiankami, a szczególnie Wiktoria Grycan, która chce chyba zostać klonem Kim :pokrecony:
 

TosienkaZ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Sama się nad tym zastanawiam. Jak by nie patrzeć w Polsce mamy także mnóstwo gwiazdeczek, które są znane z tego, że są znane.
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Moje kuzynki to coś oglądają. Były u mnie i to włączyły. Tak tylko zerkałam i stwierdziłam, że one są takie głupie że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. (Kardashianki, nie moje kuzynki)

Było coś takiego, że ta jedna chciała sobie kupić owczarka niemieckiego. Druga do niej mówi, że będzie musiała się nauczyć parę komend po niemiecku.

:zubaw:
 

MartaFlora

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2020
Posty
23
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Bydgoszcz
Nie wiem. Nie mam pojęcia. Jak się dowiem, dam znać, ale nie sądzę. W żaden sposób nie chciałabym ich skrytykować. Życzę wszystkim dużo Miłości.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 437
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Te postacie mają pomóc zrealizować wizję Tęczowego świata i realizować wizję
Masońską a najlepiej przez otumanienie społeczeństwa które nie widzi że USA stało się
kolonią Żydowską i do promowania wyuzdania seksualnego a Europie
do zachwyty że Islamiści ich okradają , napastują ich kobiety i mordują zamachach .
Ich kariera jest smutnym symbolem opanowania mediów amerykańskich przez Żydów
którzy dla zysków mogą zrobić wszystko a ta grupa jest pozbawiona gustu , estetyki i
cechuje się patologicznym promowaniem wyuzdania .
By to osiągnąć nastąpiło obniżenie poziomu programów a osoby wielbiące takie postacie nie
posiadają rozumu i własnego życia .
Tak ograniczone osoby można można przez celebrytów manipulować .
Ameryce Obama wygrał dzięki celebrytą i pokoleniu wielbiącemu celebrytów a
bez tego nie wygrał by bo nie miał żadnego programu i poglądów .
Tak samo inne kraje działa ten sam efekt.
Francja Marcon wygrał dzięki celebrytą i pokoleniu otumanieniu przez celebrytów .
Polska pokolenie otumanione przez celebrytów pozwoliły wygrać pierwszą kadencję Tuskowi
a później przez pewien czas utrzymywali jego władzę.
Wszystkie te postacie które wygrały dzięki celebrytą miały realizować Masońską wizję świata
która polega na utopii że można zaprosić z całego świata obce rasowo ludy a wszystkie ludy
będą żyły w bajkowym świecie .
Celebryci mają tą wizję promować i przez swoje wyuzdanie cielesne doprowadzić do
obniżenia poziomu społeczeństwa.
 
Do góry