Na co zwraca uwagę mężczyzna,gdy poznaje kobietę?

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Temat może nieco banalny,ale są jeszcze wakację-więc trochę na luzie.
Dzisiaj rano usłyszałam w radiu takie właśnie pytanie-nam kobietom wydaje się ,że faceci patrzą przede wszystkim na co?-na piersi-nic bardziej błędnego .Okazuje się ,że 70% Panów poznając kobietę zwraca uwagę w pierwszej kolejności na oczy-ciekawe?
Moje więc pytanie do forumowiczów-jak w tytule-na co Wy zwracacie uwagę na samym początku,ciekawa też jestem jak odnoszą się do tego Panie?
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Z pewnością nie jestem w procencie ludzi gapiących się na cycki. Ogólnie rzecz biorąc spoglądam wyżej, tam gdzie są wspomniane oczy, usta, skanuję wzrokiem włosy. Potem już niżej. Takie "podsumowujące" ocenianie całości.
 
Y

Yelonek

Guest
Rozumiem, że nie mówimy tutaj o mężczyznach niewidomych? Ja, naturalnie, zwracam uwagę na fizjognomię. Jeśli buzia jest sympatyczna, to piersi nie przyciągają zbytnio uwagi, a już na pewno nie na samym początku. Również głos jest tym, co od razu rzuca mi się "w oczy".
 
A

alfabeta11

Guest
Najważniejsza jest twarz. Pierwsze co robię to zawsze patrzę w oczy. Można z nich wiele wyczytać :) Potem ogólnie na twarz a na końcu na całe ciało ogólnie. Nie zwracam uwagi na piersi bo to nieistotne. Chodzi raczej o postawę itp itd. To też może sporo o człowieku powiedzieć. Potem jeszcze głos i ogólna mimika ;)
 

ZlodziejNickow

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2013
Posty
116
Punkty reakcji
6
Twarz. Oczy i najważnejsze - uśmiech! Uśmiech być musi. Smutasy i narzekania nie mają prawa bytu. Wesoła dziewczyna to śliczna dziewczyna :).
Potem oczywiście piersi i brzuszek. I znowu piersi. :D
Może się wydawać, że cały czas aptrzymy na piersi, ale to nieprawda. Tak właściwie (przynajmniej w moim wypadku) oględne rzucenie okiem trwa niecałe pół sekudny i już po tym czasie mogę stwierdzić czy dziewczyna mi się podoba (fizycznie oczywiście) czy nie.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
ZlodziejNickow napisał:
Potem oczywiście piersi i brzuszek. I znowu piersi.
A ja myślałam,że już nikt się nie przyzna. :D
Z drugiej strony jeśli jest jak piszecie to może kobiety za bardzo przejmują się tą częścią ciała(operacje itd.)?-oj chyba nie...
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
sewanna napisał:
A ja myślałam,że już nikt się nie przyzna.
A do czego tu się przyznawać? o_O Raczej nikt nie powie, że ta część ciała jest kompletnie nieważna. Jeśli nijak się ma proporcjonalnie do reszty ciała, to cóż, minus. Ale nie jest to priorytet.



sewanna napisał:
Z drugiej strony jeśli jest jak piszecie to może kobiety za bardzo przejmują się tą częścią ciała(operacje itd.)?
Zdecydowanie. Jednak skoro się na te operacje decydują świadczy to o ich niskiej jakości intelekcie, co nawet działa na korzyść tych, którzy na intelekt również stawiają. Może zatem być niesamowicie atrakcyjna, ale skoro jest na tyle głupia by wypaczać naturę - cóż, minus nie do obejścia.

Zresztą w ogóle nie pojmuję tego całego "powiększania". Jak dla mnie piersi o rozmiarze ludzkiej głowy to nic przyjemnego dla oka.
 
C

Czart

Guest
1. Rysy twarzy, uśmiech, mimika.
2. Oczy.
3. Chyba zęby - lecz nie dałbym sobie ręki uciąć, że robię to w trzeciej kolejności.
4. Włosy - kolor, uczesanie.
5. Barwa głosu.
6. Sylwetka - sporo mówi o kobiecie. Panie zadbane, wysportowane - przemawia poprzez nie pewność siebie. Piersi, pupa, nogi - niekoniecznie w tej kolejności.
6. Zapach - perfumy.
7. Ubranie - poprzez nie, bardzo łatwo można poznać z kim mamy do czynienia - z dziewczynką, szarą myszką, kobietą świadomą swoich wdzięków (nie mam na myśli roznegliżowania). Kolorystyka również.
8. Buty
9. Sposób poruszania się, postawa, chód np. pierś do przodu, głowa do góry, pewny krok.
10. Dodatki (zegarek, naszyjnik, bransoletka, pierścionek) - nie, nie jestem złodziejem. Nie bez powodu kobiety usiłują podkreślić swój dekolt błyskotkami.

Możliwe, iż kolejność może być troszkę inna, lecz na pewno nie patrzę pierw na piersi.

Pewnie uznacie mnie za nienormalnego, lecz właśnie na to zwracam uwagę.
 
R

Righteousness

Guest
sewanna napisał:
A ja myślałam,że już nikt się nie przyzna. :D
Mamy kłamać?
Dla mnie najistotniejsza jest twarz, później ogólne zadbanie. To naprawdę nie jest jakoś bardzo istotne jakie dziewczyna ma piersi, czy jest chuda/puszysta, czy ma włosy długie/krótkie (DŁUGIE!!!), etc., etc. Twarz mówi dużo o człowieku, toczy tak samo.




Thyme napisał:
Zresztą w ogóle nie pojmuję tego całego "powiększania". Jak dla mnie piersi o rozmiarze ludzkiej głowy to nic przyjemnego dla oka.
Dokładnie. Co za duże to niezdrowe.




Czart napisał:
1. Rysy twarzy, uśmiech, mimika.
2. Oczy.
3. Chyba zęby - lecz nie dałbym sobie ręki uciąć, że robię to w trzeciej kolejności.
4. Włosy - kolor, uczesanie.
5. Barwa głosu.
6. Sylwetka - sporo mówi o kobiecie. Panie zadbane, wysportowane - przemawia poprzez nie pewność siebie. Piersi, pupa, nogi - niekoniecznie w tej kolejności.
6. Zapach - perfumy.
7. Ubranie - poprzez nie, bardzo łatwo można poznać z kim mamy do czynienia - z dziewczynką, szarą myszką, kobietą świadomą swoich wdzięków (nie mam na myśli roznegliżowania). Kolorystyka również.
8. Buty
9. Sposób poruszania się, postawa, chód np. pierś do przodu, głowa do góry, pewny krok.
10. Dodatki (zegarek, naszyjnik, bransoletka, pierścionek) - nie, nie jestem złodziejem. Nie bez powodu kobiety usiłują podkreślić swój dekolt błyskotkami.
Nic nienormalnego. W końcu na wszystko zwraca się uwagę, ale nie wszyscy na samym początku.
 
C

Czart

Guest
Dobra, to może inaczej.

"lecz na pewno nie patrzę pierw na piersi"

Dalej to podtrzymuję.

Kiedy już wiem, że twarz mi się podoba, odpowiednio wyeksponowane piersi potrafią przykuć moją uwagę. Lubię się na nie patrzyć - czasami aż za bardzo.

Potraficie takie widok zignorować?

biust_001.jpg


A dla kobiety w koszuli tracę głowę.
 
R

Righteousness

Guest
Tego nie można zignorować, ale nie jest wyznacznikiem, czy dziewczyna mi się podoba, czy też nie.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Czart napisał:
Potraficie takie widok zignorować?
Nawet ja nie potrafię-ale lubię patrzeć na ładne kobiety(wcale nie z zazdrością).Oczywiście to patrzenie jest inne od męskiego.

Zwróciłam też uwagę na ważne kwestie-uśmiech,pewność siebie-wielu kobietom tego brakuje,choć są całkiem atrakcyjne - odstraszają nieświadomie płeć przeciwną.
 
W

wiki9969

Guest
Heh mnie kiedyś koleżanka powiedziała, że Panowie zazwyczaj patrzą na szerokość bioder pod kątem rodności. :D
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Wiki-podobno robią to nieświadomie -ale jest to prawda.Chodzi przecież o przekazanie własnych genów- a do tego potrzeba płodnej kobiety :037:
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
wiki9969 napisał:
Heh mnie kiedyś koleżanka powiedziała, że Panowie zazwyczaj patrzą na szerokość bioder pod kątem rodności. :D
Ja słyszałam, że bardzo ważne są proporcje ramiona-talia-biodra.

Cieszę się, że są tu osoby, które patrzą w oczy, nie w cycki. Jednak ja mam oczy czarne jak smoła i nikt się w nich niczego nie dopatrzy. :D
 
M

MacaN

Guest
Ja czytałem o tym artykuł na WP.

Tak, no wiadomo, że to nie jest tak, że jak widzisz piersi, to na tym opierasz fakt, że dziewczyna jest interesująca. Najważniejszy jest cały zarys, gdzie patrzę najpierw ? To zależy jak akurat ustawiona jest moja głowa hehe :D Wiadomo, że nikt nie robi tak, że idzie dziewczyna to nie patrzysz się na nic, tylko celujesz wzrokiem w twarz :p

Jeśli wszystko ze sobą współgra, to jest okej, a co do samych... badań o których napisałaś w temacie - były one oparte o taką właśnie sondę, jak ty przeprowadzasz na forum, więc powiedzmy sobie jasno, że każdy mógł tam mówić co mu się podoba. Może np. wywiad przeprowadzała ładna pani i młody mężczyzna wstydził się jej powiedzieć, że najpierw jego wzrok przyciągnęły jej pośladki ? ( przykładowo )
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
9macan5 napisał:
To zależy jak akurat ustawiona jest moja głowa
:lol: A jak zazwyczaj jest ustawiona.Myślę,że w przypadku jak Pani ze zdjęcia powyżej ustawi się"odpowiednio"
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Tak jak pisze Macan, też mi się wydaje, że te "badania" są mało reprezentatywne. Jeśli chodzi o ogół facetów to bym powiedział: twarz, piersi, tyłek. W takiej kolejności zazwyczaj. Oczywiście wszystkie wymienione części umieszczone na zgrabnym ciele. To podstawa. Jeśli chodzi o wizualną część kobiety. Nie daję wiary tego typu badaniom, musieli trafić na facetów z niezwykle romantyczną duszą. To jest takie oklepane - co ci się w kobiecie podoba? "oczy". Ach jakie to romantyczne. Piękne oczy. Szkoda tylko, że gdy gadam z kumplami o kobietach, to owe "oczy" w dyskusji padają niezwykle rzadko. Jak już to cała twarz. I to bym uznał za bardziej prawdopodobne. Oczy umiejscowiłbym jeszcze za ustami, jeśli mamy się rozdrabniać. Tak więc sondaże sondażami, a życie życiem :)
 
Do góry