Na co patrzycie?

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Witam Was drogie panie. Mam 20 lat i mimo tak młodego wieku swoje w miłości wycierpiałem. Chciałbym się Was zapytać co Wam się podoba w facetach/mężczyznach? Na co zwracacie uwagę, bo za każdym razem kiedy się zakochałem była to miłość platoniczna..... a koleżanki uparcie mi wmawiają, że jestem przystojny, wiem za to, że nie jestem chamem i bawidamkiem, wiem też, że marny ze mnie podrywacz może dlatego, że potrafię szanować kobiety może jak ktoś jest podrywaczem to nie może być dźentelmanem i na odwrót? Dlatego chciałbym abyście mi powiedziały ale tak uczciwie co dla Was ma największe znaczenie. Na forum jesteście anonimowe więc można walić prosto z mostu, pytam bo jestem o włos od zakochania się a nie chcę, wiadomo nowa szkoła(uniwersytet nawiasem mówiąc) nowe twarze ita jedna piękniejsza od pozostałych.....


Pozdrawiam.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Piekniejsza...
Miłość platoniczna, inaczej Philia, jest wolna od seksu i zmysłowości. To rodzaj miłości przyjacielskiej, bezinteresownej, lojalnej i wiernej Człowiek, który kocha w ten sposób obsesyjnie myśli o osobie kochanej, ale niestety jest to miłość, której zazwyczaj nie możemy osiągnąć.


Może nie taka platoniczna :)

Jeśli kogoś nie znam wcale, to oczywiście zwracam uwagę na wygląd. Jeśli kogoś poznam lub jestem w trakcie poznania, to oczywiście liczą się inne cechy niż wyglądu. Nie ukrywam jednak, ściemniać nie będę że wygląd nie jest ważny... partner musi mnie pociągać.... :)
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Juz gdzies byl taki temat "co podoba sie kobietom w mezczyznach" czy cos.. poszukaj zanim zalozysz nowy :>
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
A co kręci w wyglądzie zdecydowaną większość jakieś detale i nie tylko? Co uważacie za męskie a co za ciotowate?
 
Do góry