Na co kobiety najbardziej zwracają uwagę u mężczyzn?

K

kate2

Guest
A tego nie kwestionuję dlatego napisałam w pierwszym swoim poście że jeśli chodź o powierzchowność to wszystko się zgadza.

Tyle że nie zawsze mężczyzna może być czysty tak jak nie zawsze kobieta robi obiad w szpilkach i samym fartuszku na biodrach. Życie kieruje się swoimi prawami. Warto nie ogłupieć na punkcie cielesności ;)
Mnie upaciany kominiarz nie odstrasza....;)
 
M

MacaN

Guest
Zawsze może, zawsze. Wiadomo, gdy wychodzę ze sztolni po 4-5 godzinach, śmierdzę ziemią, jestem mokry i własnie wbiłem się w ubrania na zmianę, a jadę się po wszystkim napić whiskey to nie jestem czysty, ale też nie wychodzę na miasto po to, by podobać się płci pięknej, tylko po to, aby kupić zapasy na ciekawy wieczór w swojskiej atmosferze.

Jednak zawsze gdy idę na zajęcia, na imprezę, ognisko, cokolwiek - mogę być czysty i schludnie ubrany, tak jak każdy facet na ziemi może. Jeśli tylko zechce.
 
K

kate2

Guest
Ja nie mam na myśli przewidzianych i zamierzonych sytuacji. Kobiety nie zawsze się spotyka w najodpowiedniejszym momencie. I odwrotnie.
 

Aro7

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2016
Posty
30
Punkty reakcji
12
MacaN napisał:
A mi ciągle nie podoba się robienie z kobiet zwierzyny łownej, którą trzeba upolować za pomocą kilku błyszczących przedmiotów i pachnideł...
Wiesz temat, ktory tutaj zalozylem nie zwie sie jak UPOLOWAC zwierzyne ;) Z calym szacunkiem, ale troche dodajecie od siebie moim zdaniem, ja tu pisze jedynie PORADY, ktore MOZNA zastosowac, a nie TRIKI DZIEKI KTORYM KAZDA BEEDZIE TWOJA, heh ;)
Jeszcze dodam ciekawostke co do "najlepszych trenerow" nie sa to osoby, ktorych cale uwodzenie polega na trikach i bajerkach, bo z tym macie racje takie cos sensu nie ma. Sa to bardziej niesamowicie naturalne, jak i pelne wspanialej energii, optymizmu osoby, ktore znaja sie na wielu dziedzinach. Kiedys pomogly mi bardzo, czesto wlasnie bezinteresownie i wiem, jak bardzo im wdzieczny za to jestem, takze teraz chcialem zrobic dokladnie to samo ;) A uwodzenie to do piero poczatek, po czasie poznajesz rowniez psychologie, zyskujesz umiejetnosci dobrej komunikacji, uczysz sie swietnie i NATURALNIE prezentowac i wiele wiele innych, poczatki moga byc TRUDNE i nawet SZTUCZNE, ale po czasie staje sie to calkowicie naturalne i nikogo nie udajesz, jestes po prostu soba i to jest w tym na prawde piekne ;)
Mimo komentarzy, jakich sie nie spodziewalem dzieki za zainteresowanie tematem i spojrzenie na to z innej strony, zawsze to jakas lekcja :) Dzieki tez osobom, ktore odezwaly sie do mnie na PW i doceniaja to co tutaj pisze, bo jednak dobre kilka godzin to zajmuje, a to nie jedyne moje zajecie zyciowe, jesli komus tu jeszcze podoba sie to co pisze - odezwij sie smialo do mnie na PW powiem Ci gdzie bedzie mozna sie ze mna kontaktowac i gdzie bede umieszczal kolejne artykuly, bo na tym forum raczej dlugo nie bede, pozdro dla Was! ;)
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Tak, ale jednak każdy przyzna, że to pirwsze wrażenie jst bardzo ważne.Sam tak mam, ze jak mnie ktoś do siebie zrazi za pierwszym razem to potem naprawde długo muszę się do tej osoby przekonywać. Nie sądzę aby inaczej było tutaj z kobietami.
Zastanawiałem się ostatnio nad feromonami. Głównie pod wpływem lektury Lwa starowicza, który polecał feromony. Myślicie,że to działa?
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Ano właśnie i w tym problem. Czy w takim wypadku można dostać feromony, które naśladują ludzkie feromony? Czy można jedynie liczyć na siebie? Właśnie przeglądam sobie poszczególne feromony. Oraz oczywiście każda firma namawia na swój produkt pisząc, że ich zapachy są najlepsze, najskuteczniejsze itp.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Nie żadne tam feromony, musisz być alfa!! Nie no żartuję, ale po prostu bądź sobą - nie próbuj na siłę zrobic świetnego dobrego wrażenia, które jak wiemy, jest niezwykle istotne.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Fundusze mam, jeśli chodzi o to to raczej nie problem. Po prostu nie chciałbym wywalać kasy na coś co nie będzie skuteczne. Ale wolałbym kupić coś co będzie miało działanie. Jak szaleć to szaleć ;) Mam jeszcze jedno pytanie.Czy stosowanie feromonów ma jakieś negatywne skutki takie jak bóle głowy czy agresja? Wiadomo,że producent o tym pisać nie będzie ale tak mnie jakoś naszło.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
[SIZE=10pt]Dzięki za informację, ale ostatecznie zamówiłem sobie Love Desire. Wyczytałem w sieci opinie, ma pozytywne. Ale kupiłem nie te premium ale te zwykłe.Na przetestowanie.Jak się sprawdzą to kupię również te mocniejsze. [/SIZE]
 
Do góry