Na co kobiety najbardziej zwracają uwagę u mężczyzn?

Aro7

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2016
Posty
30
Punkty reakcji
12
Przedstawiam Ci 8 najważniejszych porad dotyczących wyglądu, na jakie kobiety zwracają uwagę, jeśli zastosujesz je u siebie, Twoje powodzenie u płci pięknej powinno zdecydowanie wzrosnąć :wink:

1. Bądź zawsze czysty
Kobiety zostały tak stworzone biologicznie, że mają dużo lepszy węch od męskiego i będzie ona czuła to, czego Ty nie czujesz, pamiętaj o tym. O regularnych prysznicach, czy kąpielach pisać chyba nie muszę, bo to oczwiste. Kochają chodzić w Twoich ubraniach, ponieważ czują wtedy Twój zapach, to je pociąga. Dodam jeszcze, jako ważną ciekawostkę, że przed spotkaniem z kobietą bierz prysznic NAJPÓŹNIEJ 2 godziny przed, ponieważ woda oprócz brudu zmywa równeż z Twojego ciała pewien feromon/zapach - nie potrafie sobie teraz dokładnie przypomnieć, jak to się nazywało, który w każdym bądź razie bardzo przyciąga kobietę, spowrotem w tak samo dużej ilości pojawia sie po około 2 godzinach, a najwięcej znajduje się tego w okolicach splotu słonecznego, dlatego też kobiety najczęściej przytulają się właśnie do Twojej klatki.

- Perfumy
Dobierz nie takie, w jakich Twój znajomy fajnie pachnie, ale takie, w których TY czujesz się najlepiej. Itak perfum po wymieszaniu z ciałem daje nieco inny zapach, gdyż łączy się z tym, jaki Ty posiadasz. Osobiście polecę Ci (niestety drogi), ale najlepszy z jakim miałem okazję się spotkać perfum Versace Blue Jeans, przy którym kobiety po prostu miękną, jeśli jesteś gotów dać za niego 300-400 zł to przejedź się do perfumerii i zobacz, czy dobrze Ci on pasuje :wink:

2. Włosy
Dobrze dopasowana fryzura to dla Ciebie duży atut. Obserwuj aktualne trendy i pamiętaj żeby fryzurę dobrać pod siebie, swój styl. To że Brad Pitt ma świetną fryzurę nie znaczy, że Ty również będziesz w niej świetnie wyglądał. Nie ładuj też we włosy przesadnie żelu czy innych specyfików. Kobiety często lubią bawić się włosami mężczyzn, zatapiać w nich dłoń, nie pozwól na to by wkładając tam rękę się ukłuły, jak o igłę :tongue: Teraz ważna informacja, o której mało kto wie: Używaj szamponu do włosów 2, a MAX 3 razy w ciągu tygodnia, to jest mocna chemia, przy której używając jej więcej możesz bardzo osłabić swoje włosy.

3. Zęby
Dbaj o higienę jamy ustnej, nie dopuść NIGDY do sytuacji, by czuć było z niej nieświeży zapach. Najlepiej noś przy sobie zawsze paczkę gum do żucia. Myj zęby 2 razy dziennie, rano i wieczorem przed snem, ponieważ mycie zbyt często może osłabić szkliwo, co by było dla nich niekorzystne. Im ładniejszy uśmiech masz, tym atrakcyjniejszy jesteś w oczach kobiet

4. Dłonie
Na prawdę ogromna ilość kobiet zwraca na nie uwagę, czy są czyste? zadbane? delikatne? W końcu będziesz nimi dotykał ich ciała,dlatego jest to tak bardzo istotne. Nie dopuść nigdy by były szorstkie. Zadbaj również o paznokcie, niech będą czyste i regularnie obcinane.

5. Buty
Nie chodzi tu o konkretny model, bo do każdego pasuje co innego, ja jestem zwolennikiem firmy Lacoste, Ty możesz w nich kiepsko wyglądać, do Ciebie być może pasują Nike Air Max, ja mogę w nich nie najlepiej się prezentować. Najważniejsze o co chodzi to to, by były one zawsze czyste i jeśli materiał na to pozwala to wypastowane.

6. Bielizna
Musi być zawsze czysta i świeża, dobrze dopasowana najlepiej niech to będą bokserki, nie za luźne, nie za ciasne, odpowiednie dopasowanie zapewni Ci większą seksualność i ochotę partnerki na Ciebie, a o to Ci chodzi, prawda?

7. Zegarek
Odpowiednio dopasowany zegarek może nadać Ci klasy i fajnie się komponować z resztą stroju. Szczerze mało kto zna się na nich dobrze i możesz mieć nawet taki za pół miliona, a i tak jego nazwa nie będzie nikomu nic mówiła, także skup się bardziej na jego wyglądzie, niż cenie, a świetnie prezentujący się można nabyć bez problemu za 200-300 zł. Kupując weź pod uwagę rozmiar swoich kości i dłoni by dobrze na niej leżał. Zegarkiem pokazujesz również siebie. Klasycznym prezentujesz powagę, nietypowym - kreatywność, a jakimś bajeranckim Twój przygodowy styl życia, miej to na uwadze.

8. Ubiór
Bardzo ważny punkt, w którym nie dam Ci informacji na temat fajnych ciuchów, ale powiem Ci coś lepszego, mianowicie to jak kolorystyka ubrań wpływa na kobietę. Otóż każdy kolor ma podłoże emocjonalne i wywołuje różne stany:
- Biały kojarzy się z czystością, zaufaniem, niewinnością
- Niebieski wywołuje spokój
- Zielony ma właściwości lecznice, kojarzy się z naturą
- Żółty świetnie wpływa na kreatywność
- Pomarańczowy jest energetyczny
- Czerwony wywołuje agresję i przygotowuje do akcji
- Brązowy jest przyjazny
- Czarny kreuje nas jako dostojnych, poważnych

To tyle z mojej strony, daj znać jeśli CI się podobało, każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny, powodzenia!
 
M

MacaN

Guest
Aro7 napisał:
- Zielony ma właściwości lecznice, kojarzy się z naturą
To znaczy, że mogę ubierać zielone koszulki, zamiast brać witaminy?



TomaszTomasz napisał:
Napisz coś jeszcze o aucie i mieszkaniu.
Mieszkanie jest niepotrzebne. Kupujesz subaru ( tak żeby były fotele kubełkowe, silnik co najmniej 250 km i fajne brzmienie), przewozisz dziewczynę pod mieszkanie, a ona i tak nie może się odkleić od fotela ( ͡º ͜ʖ͡º)



Nie no, ale ogólnie fajny opis rzeczy niezbędnych, czasem oczywistych.
 
K

kate2

Guest
Wszystko się zgadza jeśli chodzi o powierzchowność :)

Dodałabym tylko od siebie że nie zaakceptowałabym palenia papierosów. Można mieć drogi zegarek na ręku i pachnieć najlepszymi perfumami ale nałóg ten jest niestety bardzo odczuwalny. Ciężko po zapachu nikotyny dotrzeć do zapachu mężczyzny.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Aro7 napisał:
ale najlepszy z jakim miałem okazję się spotkać perfum Versace Blue Jeans, przy którym kobiety po prostu miękną, jeśli jesteś gotów dać za niego 300-400 zł to przejedź się do perfumerii i zobacz, czy dobrze Ci on pasuje
Musiałbym być chyba nienormalny, by dawać tyle kasy za perfumy tylko po to, by jakaś cizia się na mnie popatrzyła.



Aro7 napisał:
Używaj szamponu do włosów 2, a MAX 3 razy w ciągu tygodnia, to jest mocna chemia, przy której używając jej więcej możesz bardzo osłabić swoje włosy.
Jeśli użyjesz już szamponu te 2-3 razy, to potem chodź z tłustymi i brudnymi, najważniejsze, że zadbałeś o brak chemii.




Aro7 napisał:
Na prawdę ogromna ilość kobiet zwraca na nie uwagę, czy są czyste? zadbane? delikatne? W końcu będziesz nimi dotykał ich ciała,dlatego jest to tak bardzo istotne. Nie dopuść nigdy by były szorstkie.
Jeżeli ktoś jest gimbusem, który jedyne co rękami w życiu robił, to dłubał w nosie i drapał się po czole kontemplując nad sprawdzianem z matematyki, to zaiste będzie miał delikatne i aksamitne dłonie. Jeśli ktoś jest facetem, pracuje to ma styrane ręce, ale za to silne i męskie.



Aro7 napisał:
Zegarkiem pokazujesz również siebie. Klasycznym prezentujesz powagę, nietypowym - kreatywność, a jakimś bajeranckim Twój przygodowy styl życia, miej to na uwadze.
Uważaj, bo ktoś oprócz Ciebie podejdzie do tego w ten sposób.



Aro7 napisał:
Biały kojarzy się z czystością, zaufaniem, niewinnością - Niebieski wywołuje spokój - Zielony ma właściwości lecznice, kojarzy się z naturą - Żółty świetnie wpływa na kreatywność - Pomarańczowy jest energetyczny - Czerwony wywołuje agresję i przygotowuje do akcji - Brązowy jest przyjazny - Czarny kreuje nas jako dostojnych, poważnych
Nic to nie oddaje, bo znam masę kobiet, które w ten sposób nie postrzegają ubioru faceta.

Każda kobieta jest inna i każdej podoba się co innego. Nie ma reguły, a trzeba być takim, jakim się chce. Chodzi o to, aby mi, Tobie, itp itd było dobrze, a nie komuś. Wszystko co robisz, rób dla siebie, a nie pod publikę. To jest cecha faceta i myślę, że facet z własnym zdaniem i charakterem to to, co kobiety lubią.

Amen
 

Aro7

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2016
Posty
30
Punkty reakcji
12
Isen1822 napisał:
ale najlepszy z jakim miałem okazję się spotkać perfum Versace Blue Jeans, przy którym kobiety po prostu miękną, jeśli jesteś gotów dać za niego 300-400 zł to przejedź się do perfumerii i zobacz, czy dobrze Ci on pasuje
Musiałbym być chyba nienormalny, by dawać tyle kasy za perfumy tylko po to, by jakaś cizia się na mnie popatrzyła.



Aro7 napisał:
Używaj szamponu do włosów 2, a MAX 3 razy w ciągu tygodnia, to jest mocna chemia, przy której używając jej więcej możesz bardzo osłabić swoje włosy.
Jeśli użyjesz już szamponu te 2-3 razy, to potem chodź z tłustymi i brudnymi, najważniejsze, że zadbałeś o brak chemii.




Aro7 napisał:
Na prawdę ogromna ilość kobiet zwraca na nie uwagę, czy są czyste? zadbane? delikatne? W końcu będziesz nimi dotykał ich ciała,dlatego jest to tak bardzo istotne. Nie dopuść nigdy by były szorstkie.
Jeżeli ktoś jest gimbusem, który jedyne co rękami w życiu robił, to dłubał w nosie i drapał się po czole kontemplując nad sprawdzianem z matematyki, to zaiste będzie miał delikatne i aksamitne dłonie. Jeśli ktoś jest facetem, pracuje to ma styrane ręce, ale za to silne i męskie.



Aro7 napisał:
Zegarkiem pokazujesz również siebie. Klasycznym prezentujesz powagę, nietypowym - kreatywność, a jakimś bajeranckim Twój przygodowy styl życia, miej to na uwadze.
Uważaj, bo ktoś oprócz Ciebie podejdzie do tego w ten sposób.



Aro7 napisał:
Biały kojarzy się z czystością, zaufaniem, niewinnością - Niebieski wywołuje spokój - Zielony ma właściwości lecznice, kojarzy się z naturą - Żółty świetnie wpływa na kreatywność - Pomarańczowy jest energetyczny - Czerwony wywołuje agresję i przygotowuje do akcji - Brązowy jest przyjazny - Czarny kreuje nas jako dostojnych, poważnych
Nic to nie oddaje, bo znam masę kobiet, które w ten sposób nie postrzegają ubioru faceta.

Każda kobieta jest inna i każdej podoba się co innego. Nie ma reguły, a trzeba być takim, jakim się chce. Chodzi o to, aby mi, Tobie, itp itd było dobrze, a nie komuś. Wszystko co robisz, rób dla siebie, a nie pod publikę. To jest cecha faceta i myślę, że facet z własnym zdaniem i charakterem to to, co kobiety lubią.

Amen
Napisales tyle smiesznych wypowiedzi, ze nie wiem od czego zaczac, moze po kolei:
Co do perfumu to spoko, nie dawaj tyle kasy ja tylko polecam cos dobrego i sprawdzowego, kto ma wiecej pieniedzy moze sobie na to pozwolic, kto nie ten nie i tyle
Co do szamponu.. heh, reszte dni nie mozesz ich myc sama woda?
Dlonie, dzieki chyba jestem wyjatkiem na tej planecie majac i silne i zadbane rece, a poza tym ktos kto pracuje ma styrane? informatyk tez? Dj? przeciez pracuja
"Uważaj, bo ktoś oprócz Ciebie podejdzie do tego w ten sposób." Skoro Ty nie podchodzisz do tematu zegarku w ten sposob nie znaczy, ze caly swiat tez nie, na prawde istnieja na tej planecie ludzie nieco bardziej ambitni :wink:
"Nic to nie oddaje, bo znam masę kobiet, które w ten sposób nie postrzegają ubioru faceta." Prosze poczytaj najpierw co nieco o tym jak dziala podswiadomosc i psychologia koloru, a do piero pozniej sie wypowiadaj w tym temacie :wink: Pzdr
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Aro7 napisał:
Co do szamponu.. heh, reszte dni nie mozesz ich myc sama woda?
Samą wodą, po 10 godzinnym dniu pracy, to nawet wazonu nie umyjesz.



Aro7 napisał:
informatyk tez? Dj? przeciez pracuja
Ale nie fizycznie rzecz jasna.


Aro7 napisał:
Skoro Ty nie podchodzisz do tematu zegarku w ten sposob nie znaczy, ze caly swiat tez nie, na prawde istnieja na tej planecie ludzie nieco bardziej ambitni
A skoro Ty podchodzisz, to nie znaczy, że cała reszta globu ma takie samo zdanie na ten temat. Próbujesz się tutaj wykreować na maczo ? ;)



Aro7 napisał:
Prosze poczytaj najpierw co nieco o tym jak dziala podswiadomosc i psychologia koloru, a do piero pozniej sie wypowiadaj w tym temacie Pzdr
Ale mnie nie interesują statystyczne badania o których pewnie czytałeś. Mnie interesują wypowiedzi kobiet, które znam.
 

Aro7

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2016
Posty
30
Punkty reakcji
12
Na prawde udany jestes:D To Twoje zdanie i o mnie zdanie Ty kreujesz ja nie potrzebuje żadnych uznań piszę dla Was bezinteresownie artykuły by pomóc mniej doświadczonym a skoro jesteś tak wspaniale obeznany w temacie to cieszę się z tego powodu niesamowicie ;)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Napisz nam może, na jakiej podstawie uważasz się za autorytet w tych sprawach, że uczysz innych? :)
 

Aro7

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2016
Posty
30
Punkty reakcji
12
Szkoleń u najlepszych trenerów i okolo 6 lat praktyki i nie lubię nikomu nic udowadniać tak jak niestety Tobie teraz także zakończmy ta bezsensowna rozmowe pozdro dla Ciebie :)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Po tym poście istotnie, zakończmy tę rozmowę :D Nie mamy o czym dyskutować. Powodzenia!
 
M

MacaN

Guest
A mi ciągle nie podoba się robienie z kobiet zwierzyny łownej, którą trzeba upolować za pomocą kilku błyszczących przedmiotów i pachnideł...
 
K

kate2

Guest
Mądre kobiety nie dadzą się ustrzelić więc...spokojna głowa. Jeśli mają do siebie szacunek i znają swoją wartość błyskotki nie robią na nich wrażenia.

Zależy jakich kobiet się szuka....
 
M

MacaN

Guest
Wątpię kate. To nie jest tak, że masz wymalowane na czole " jestem wypachniałym lalusiem, który chce Cię zaliczyć, bo jest dobry w uwodzeniu ".

Autor tematu jeśli zna się na rzeczy, to rzeczywiście bez najmniejszego problemu zaliczy każdą wolna panienkę, która sobie upatrzy. Przy czym nie jest ważne, czy ma ona olej w głowie.
 
K

kate2

Guest
Mylisz się i to bardzo. Są kobiety które wyczuwają co się święci na kilometr. I tu żadne kursy uwodzicielskie nie zdadzą egzaminu.

Tylko ja nie wiem czy autor wątku ma jedynie zaliczenie kobiety na myśli. Może bardziej zainteresowanie sobą...zwrócenie uwagi...by potem można bylo lepić z tego coś na dłużej. Musiałby się sam wypowiedzieć w te kwestii.

I zanim autor napisał to:



Aro7 napisał:
Szkoleń u najlepszych trenerów i
ja to już wiedziałam :)
 
M

MacaN

Guest
kate2 napisał:
I zanim autor napisał to: Aro7, dnia 17 Kwie 2016 - 18:57, napisał: Szkoleń u najlepszych trenerów i ja to już wiedziałam
Naturalnie, ale ja pisze o ludziach, którzy mają to we krwi. a są tacy, znam ich. Kobieta świadomie nigdy nie odpowie, czy coś tam na nią działa, czy też nie. Może jej się podobać wiele rzeczy, itd. ale nie wszystkich czynników jest świadoma.


Widząc zadbanego mężczyznę po raz pierwszy masz te kilka sekund, które zadecydują o Twoim dalszym postrzeganiu go ( oczywiście do pewnego momentu, ale jednak ) Później zapach, tembr głosu, sposób mówienia, gestykulacji, dobra gadka i płyniesz.

Dla mnie to czysta teoria, niemożliwa do przełożenia na praktykę, ale są ludzie, którzy urodzili się uwodzicielami i potrafią rozegrać taką partię perfekcyjnie. Nie ma powodów, by ich wyśmiewać tak jak zrobił to Isen.
 
K

kate2

Guest
Macan ale ocena mężczyzny nie ogranicza się do tego jednego pierwszego spotkania. Nie sądzisz chyba że czarować ten mężczyzna będzie cały czas. Wypompuje się w końcu bo wszystko co nie należy do pakietu osobowości i temperamentu człowieka a jest tylko czymś wyuczonym ma swój kres i moc działania. Interesujący jest prawdziwy człowiek....nie czarodziej. Chwyty i czary które działały na początku tracą z czasem swoją moc. Dlatego ostatni fragment wypowiedzi Isena jest strzałem w dziesiątkę.
Byle to posiadanie własnego zdania i charakteru nie krzywdziło kobiety a było wniesieniem w jej kobiecy świat swojego męskiego z otwarciem na spotkanie.
 
M

MacaN

Guest
Przecież napisałem
MacaN napisał:
Naturalnie, ale ja pisze o ludziach, którzy mają to we krwi


Oni nie maja niczego wyuczonego. Poza tym, te wyuczenie wystarczy na to i owo. To jasne, że każdy z nas ma wady, ale każdej kobiecie przyjemniej sie patrzy na zadbanego faceta ubranego ze smakiem, niż nie zadbanego i ubranego byle jak. Przyjemniej jej się przytula do pachnącego, niż nie pachnącego. A przecież tylko o tym napisał autor.
 
Do góry