Na co dziewczyny zwracają uwagę u chłopaków? :D

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Myślę, że to kwestia indywidualna. Ja np. zwracam uwagę na sposób wypowiadania się, poczucie humoru a w kwestii wyglądu to wystarczy, jak facet jest ogolony i ładnie pachnie.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
U mnie to przede wszystkim brak nałogów. Papierosy i alkohol skreślają na starcie.
A poza tym wnętrze człowieka. Cenię wartościowych ludzi, posiadających pasję i kierujących się w życiu wiarą. Nic więcej do szczęścia nie potrzeba. 🙂
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
No wiesz co?

Już z Tobą nie gadam!
Macuś, co innego wypić kieliszek, dwa na jakiejś imprezie czy piwko wśród znajomych, a co innego upijać się tak praktycznie dzień w dzień i być przy tym agresywnym.

Poza tym, z Tobą to ja bym się piwa napiła. 😀
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
No ☺

Tak poważnie, to oczywiście alkoholik to ktoś, od kogo trzeba uciekać gdzie pieprz rośnie.
 

kaziuziuta

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
95
Punkty reakcji
2
Kobiety w większości lecą na kasę - nawet, gdy o tym nie mówią, gdyz pieniądze to forma atawizmu. Pieniądze dają kobiecie poczucie bezpieczeństwa, tak jak kiedyś to poczucie bezpieczeństwa dawał facet, który potrafił upolować dziką świnie, którą kobieta mogła nakarmić całą rodzine.
 

Miaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2020
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hmm, mężczyźni się strasznie oburzają, że kobiety lecą na kasę i pozycję społeczną a oni są tacy szlachetni i nie. Co w tym dziwnego? To biologia. Oni za to lecą na ładne buzię i ciało co jest bardziej okrutne bo kobieta nie ma na to aż tak dużego wpływu. Co gorsza oni lecą na młode laski więc w pewnym momencie po prostu stracą zainteresowanie swoimi kobietami nawet jak te będą się bardzo starały, bo pole manewru jest niewielkie i nie będą mogły nic zrobić, to jest biologia. Czy ktoś ich za to wini ? Nie, mówi się że taka jest ich natura.
Mężczyzna i tak jest w dużo lepszej sytuacji bo może zapracować na tą całą kasę. Przecież kobiety nie lecą na ludzi którzy mają pieniądze po tatusiu tylko takich którzy po prostu byli inteligentni i zaradni. Znaczenie też łatwiej znaleźć kobiety co lecą na dobry charakter niż mężczyzn dla nich liczy się w sumie tylko atrakcyjność fizyczna co ktoś tu nawet napisał. Ona przeminie z wiekiem. Tak jest skonstruowany ten świat, możecie się burzyć. Ale gdyby nie normy społeczne, większość mężczyzn zostawiała by swoje żony i latała za młódkami.
Jak dziewczyna jest młoda i ładna to stają na głowie a potem jak jest stara i już nie tak ładna traktują jak piąte koło u wozu. Ale nazwą to miłością romantyczną i prawdziwą z ich strony. To jest dokładnie to samo o co tu niektórzy obwiniają płeć żeńską. Mężczyzna zwykle jak kobieta jest super piękna to nie wymaga od niej nic więcej i wszystko jej wybaczy. Więc no nie nazywacie tego tak że kobiety to okropne materialistki a wy kochacie naprawdę. Jest podobnie. Ludzie nie są przeznaczeni do miłości. Niestety.
 

Rincewind

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2021
Posty
15
Punkty reakcji
0
"Znaczenie też łatwiej znaleźć kobiety co lecą na dobry charakter niż mężczyzn dla nich liczy się w sumie tylko atrakcyjność fizyczna"

To chyba nie jest prawda. Przynajmniej nie w środowisku, w jakim ja się obracam.
 
Do góry