Na co do kina?

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
A ktoś poleca wybrać się na Ciemniejszą St. Greya? Miałem z dziewczyną dzisiaj się wybrać z okazji walentynek i nie wiem czy to dobry pomysł. Jedni chwalą, drudzy mówią, że gniot. Zdania są podzielone, a ja nie zamierzam iść na coś, na czym będę się nudził.
 

snookie80

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2017
Posty
19
Punkty reakcji
4
Ja byłam ostatnio na Sztuce Kochania. Uważam że film pominął bardzo istotne fakty z życia Wisłockiej jak na przykład to że usunęła trzy ciąże co przecież bardzo się na niej odbiło. No i Boczarska pasowała mi średnio wizualnie.
 

OhmyBook

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2017
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wybieram się jeszcze w tym roku na 2 filmy: zdecydowanie na "Morderstwo w Orient Ekspresie" oraz na "Cichą noc"
Z tym pierwszym to jasne, klasyczna fabuła i Johnny Depp :rumieniec: Z tym drugim - od dawna czekam na dobry polski film, a poza tym lubię też Marię Dębską :)
 

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
Przeczytałam takie zdanie w necie: Jeśli masz iść w tym miesiącu tylko na jeden film do kina - idz na Cichą noc!
I ja się pod tym podpisuję rękami i nogami...
 

OhmyBook

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2017
Posty
19
Punkty reakcji
0
No cóż, byłam już na obu filmach, i powiem że wrażenia mam na odwrót :D oczekiwałam, że Orietn Express będzie wymiatał, a o Cichej nocy myślałam, że będzie po prostu dobry. Okazało się, że Orient jest po prostu ok, a Cicha noc wymiata :) Orient jest ładny z estetycznego punktu widzenia, super aktorzy, dekoracje, film jest naprawdę przepiękny, ale nie budzi jakichś szczególnych uczuć. Cicha noc wywołała u mnie bardzo dużo emocji, chyba nikogo na sali nie pozostawiła obojętnym. Świetna gra aktorów, dowcipne żarty, aktualne tematy... Nie chcę rozkrywać szczegóły, zachęcam do obejrzenia :D
 

plu_zu

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2017
Posty
30
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Radom
Oglądał ktoś Shape of Water? Warto do kina czy szkoda kasy i lepiej oglądnąć w domu?
 

wik90

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2018
Posty
17
Punkty reakcji
0
W niedzielę idę na Player One, a potem 19.04 na Ladies Night do CC :) Będzie komedia "Raz się żyje", po trailerze może być spoko :D a idę głownie dla atmosfery na wydarzeniu i małych prezencików :p
 

OhmyBook

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2017
Posty
19
Punkty reakcji
0
wik90 napisał:
W niedzielę idę na Player One, a potem 19.04 na Ladies Night do CC :) Będzie komedia "Raz się żyje", po trailerze może być spoko :D a idę głownie dla atmosfery na wydarzeniu i małych prezencików :p
Co to za Ladies Night?
 

wik90

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2018
Posty
17
Punkty reakcji
0
OhmyBook napisał:
W niedzielę idę na Player One, a potem 19.04 na Ladies Night do CC :) Będzie komedia "Raz się żyje", po trailerze może być spoko :D a idę głownie dla atmosfery na wydarzeniu i małych prezencików :p
Co to za Ladies Night?
Takie cykliczne wydarzenie organizowane przez cinema city :) Specjalnie dla kobiet dobierają filmy, są małe upominki na wejściu, konkursy - idealne pod "babski" wieczór.
I Player One super, polecam :)
 

OhmyBook

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2017
Posty
19
Punkty reakcji
0
wik90 napisał:
W niedzielę idę na Player One, a potem 19.04 na Ladies Night do CC :) Będzie komedia "Raz się żyje", po trailerze może być spoko :D a idę głownie dla atmosfery na wydarzeniu i małych prezencików :p
Co to za Ladies Night?
Takie cykliczne wydarzenie organizowane przez cinema city :) Specjalnie dla kobiet dobierają filmy, są małe upominki na wejściu, konkursy - idealne pod "babski" wieczór.
I Player One super, polecam :)




O, nie wiedziałam, dzieki. Ale to pewnie drogie jakieś jest skoro są różne fajerwerki-atrakcje? Byłaś już na czymś takim?
 

wik90

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2018
Posty
17
Punkty reakcji
0
OhmyBook napisał:
W niedzielę idę na Player One, a potem 19.04 na Ladies Night do CC :) Będzie komedia "Raz się żyje", po trailerze może być spoko :D a idę głownie dla atmosfery na wydarzeniu i małych prezencików :p
Co to za Ladies Night?
Takie cykliczne wydarzenie organizowane przez cinema city :) Specjalnie dla kobiet dobierają filmy, są małe upominki na wejściu, konkursy - idealne pod "babski" wieczór.
I Player One super, polecam :)




O, nie wiedziałam, dzieki. Ale to pewnie drogie jakieś jest skoro są różne fajerwerki-atrakcje? Byłaś już na czymś takim?




Byłam na "I, Tonya" i "Kobiecie sukcesu". Cena w Wawie to ok 25zł wiec tanio, jak na multi no i te upominki. Przede wszystkim jest duzo spoko dziewczyn :)
 

Kingulaula

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2018
Posty
28
Punkty reakcji
1
Ostatnio była na Ladies Night na "Raz się żyje"- mega śmieszny film, polecam jak ktoś chcę iść na dobrą komedie, dodatkowo na wspomnianym LD zawsze towarzyszy fajna atmosfera, więc czekam na następne...Oczywiście obejrzałam również "Tomb Raider" i "Pandy 3D" <3 <3 ii czekam teraz na chwilę czasu by wybrać się na Avengers :D
 

kasina_333

Zbanowany
Dołączył
4 Lipiec 2019
Posty
43
Punkty reakcji
1
Hej! Zbliża się weekend i mam ochotę wybrać się ze znajomymi na jakiś film, możecie coś polecić? Zbliża się Halloween, to może jakiś horror :)
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
Nie wiem jakie gatunki lubisz,jak horrory to ja byłam na Złe miejsce, podobał mi się, zrobił go ten sam producent co Piłę robił.
 
Do góry