N70

dawid2000x1

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
234
Punkty reakcji
1
Witam. Mam zamiar kupić sobie telefon. Akurat nadażyła się okazja zakupu noki N70 za niecałe 200 zł. Jak myślicie czy to dobry telefon i czy opłaca się go kupić? A jeśli nie to może znacie jakieś inne telefony w cenie ok.300 zł(mogą być używane). Jestem młody:D i chciałbym telefon, który będzie odtwarzał muzykę, będę mógł na nim trochę zmieścić i się nim pobawić. czy n70 to dobry wybór?
 

AdrianGSM

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
63
Punkty reakcji
1
Sa lepsze muzyczne telefony niz N70.
Np. jakies Sony Ericssony z serii Walkman. W810i, W580i, W850i (jedeen z lepszych). czy nawet K800i.
Jesli chodzi o nokie, to ma wolnego symbiana i ogolnie jest dosyc stara. Lepiej juz dolozyc i kupic N73.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
ja mam n70 od ponad 4 lat i czasami potrafiłem wyjść z siebie jak go uzytkowałem. miałem tez n73 przez tydzien i ten to juz wogule mulisty fon. sony ericson w910 i jest w miare.
teraz posiadam nokie n70, e90 i w tym tygodniu wejde w posiadanie LG ku 990. zobaczymy jak sie bedzie sprawował.
 
W

wojtek2811

Guest
Czasami N70 może zdenerwować, bo Symbian jest starszy, można formatować co pomaga trochę, ale wiadomo, że i to ma ograniczony efekt. Jak już z Symbianem to lepiej jakaś młodsza Nokia, telefony bywają drogie, ale to mulenie jest czasami przerażające :D Ale dla mnie ważną zaletą N70 jest to, że wytrzymała wszystkie upadki jakie spowodowałem :eek:k:
 
Do góry