Myslovitz

kyousa

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
paryż północy tudzież żary
myslovitz ssie na koncertach generalnie, ale żeby posłuchać od czasu do czasu, jest ok. niektóre piosenki są warte uwagi, niektóre są dnem - myslovitz to żadna rewelacja i bez szału, więc fanką nie jestem. jest to jakaś pozycja w winampie, które przy losowym przesłuchiwaniu zostaje szczęśliwie wybrana.
 

Poore

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Siema.
Troche nie zwiazane z tematem.

Znalazlem filmik na youtube leci tam :cenzura:ista muza, moze ktos wie co za zespol spiewa ta piosenke?

http://www.youtube.c...h?v=hriQ0S04zCI
 

Margaret_Green

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
PL - all you need to know
Posiadam całą płytotekę, natomiast nie słucham ich już tak namiętnie jak to miało miejsca parę lat temu.
Choć dalej twierdzę, że pewne piosenki i teksty są genialne, inne- niekoniecznie. Muzyki Myslovitz słucha się w zależności od nastroju zapewne czasami- co uzasadnione.
 

Paweł.89

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rzeszów
Zespół Zawalisty - szkoda tylko że zabrakło dla mnie biletu na czwartkowy koncert w Rzeszowie ;/
 

Isel

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2010
Posty
62
Punkty reakcji
2
Miasto
Oświęcim
No, na Myslovitz to kiedyś miałem sporą fazę. Teraz też posłucham z przyjemnością, ale nie aż tak często jak kiedyś. :D
Peggy Brown to chyba mój ulubiony utwór z repertuaru zespołu. ;)
 

Nekson

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Osw.
Taki średni zespół, nic szczególnego, ale jeden z lepszych polskich tego typu.
 

Mariquita

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Pierwszy walkman...pierwsza kaseta- Myslowitz- "Miłość w czasach popkultury"- jak tu ich nie uwielbiać skoro się na nich wychowałam?:)
 

undercover

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
104
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Myslowice
Muzyka ujdzie :) Nie mowie, ze lubie lecz czasem zdarzy mi sie sluchac ...

Nie cierpie natomiast wokalu Rojka... Generalnie nie lubie tego goscia.

Widzac go na ulicy mam odruch wymiotny...

Ot tak poprostu :)
 

kuba fordon

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Bydgoszcz
Strasznie nierówny zespół - mają na koncie kawałki wprost genialne (np. "Chłopcy" czy "Długość dźwięku...") jak i rzeczy dla mnie absolutnie nie do przyjęcia. Ale generalnie jest OK (nawet bardzo). Ostatecznie dołączam do zwolenników :)
 

Anukka

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Jak na polską scenę muzyczną - bardzo ok :) Choć fakt, można mówić o delikatnej nierówności zespołu. Nie zmienia to jednak faktu, że są utwory bez których sobie życia nie wyobrażam! :)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
ja ostatnio troche zacząłem sie interesować ich twórczością, nie to żebym lubiuł bo uważam że są beznadziejni. Ale po przesłuchaniu paru utworów stwierdzam że strasznie wzorują się na zespołach zachodnich i chca się wpasować na siłę.
 

anonimowa55

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Całkiem, całkiem. Nie mogę o sobie powiedzieć że jestem fanką, ale nie mam nic przeciwko nim. Fajni są.
 
Do góry