Myslovitz

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
Kocham ich ;)
Kiedyś też myślałam że jest nudny, ale przełamałam się, posłuchałam trochę, i od tamtego dnia ich kocham ;)
 

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.
Myslovitz.?
Zdecydowanie jeden z moich ulubionych zespołów.
Podobają mi się ich teksty.
 

Nikonen

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań/Śrem
Lubię!! Bardzo lubię!! Mimo, że na co dzień słucham innej muzyki, to czasem miło usłyszeć Peggy Brown. Na koncertach też dają radę... I dobrze się przy nich rozmyśla:)))
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Wstyd sie przyznac wsrod moich blac metalowych znajomych, ale dla mnie Myslovitz to jeden z najlepszych zespolow w Polsce. Szkoda dwoch rzeczy, ze plany zystaknie slawy na zachodzie jak zawsze spalily na panewce i A. Rojek swego czasu mial maly problem ze soba, fani wiedza o co biega.
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
lubię ale to polega mniej więcej na tym że jak słyszę to stwierdzam że fajne ale jakoś specjalnie nie ciągnie mnie żeby tego słuchać przez dłuższy czas, więc ciężko mi powiedzieć w sumie :p
kiedyś byli na dniach mojej mieściny :p
 

ludzikowa91

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk :)
zdecydowanie moj ulubiony zespol ;) po prostu uwielbiam ich muzyke!
a na koncertach tez bywalam i mam nadzieje, ze jeszcze bede miala okazje na jakichs byc :)
 

uosobienie

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
489
Punkty reakcji
7
lubie ich, mam takie chwile ze na nic innego nie mam ochoty, a na myslovitz. czemu? bo ile mozna sluchac pink floydow, dzisiejsze brytyjskie zespoly tez sie nudza, no i myslovitz spiewaja po polsku (dziwne?)...i to moim zdaniem najwieksza bolaczka tego zespolu, ze tak bardzo upodobnil sie stylem do brytyjszczyzny. po raz kolejny musimy przytaknac, ze polacy nie maja wlasnej twarzy, poddaja sie temu co przyplywa zza granic.
graja fajnie, wkoncu kto niebylby fajny, gdyby przypominal pink floydow, ale tez inne dobre zespoly (myslovitz zawsze cos przypomina, czy to coldplay, czy to radiohead, czy greenday...). nie uwazam ze to rock bez jaj, tak jak mandarynka nie jest pomarancza bez jaj, albo gitara basowa nie jest zwykla gitara elektryczna, tyle ze bez jaj. wszystko ma swoje jaja lub jajniki.
myslovitz graja milo, nagrali nawet piosenke z Grechuta, a co wiecej, wyladowali w mojej sygnaturce, ale jak przykro sie robi na sercu ze sa malo oryginalni na tle zagranicznych zespolow.
wlasciwie to taki zespol perfekt za lat swojej swietnosci... ich piosenki to byly wszystko polskie remixy wish you were here.

A. Rojek swego czasu mial maly problem ze soba, fani wiedza o co biega.

ale o co chodzi? jestem fanem, a nie wiem i nawet znalezc nie moge. przez chwile myslalem ze o to chodzi, ale najwyrazniej nie :p
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Brak jaj mozna rozumiec na rozne sposoby, dla mnie nie ma te raczej nic wspolnego z ciezkoscia czy dynamika grania. Wg mnie ktos kto napisal tekst do "Z twarzą Marilyn Monroe" musi miec jaja ;) . Sluszna uwaga co do ich "ispiracji". Nie trzeba byc znawca zeby zauwazyc silenie sie na wczesny Radiohead; maja tez piosenke ktora jest niemal kalką utworu Blur, nie pamietam w tym momencie tytulow. Mi tez przeszkadza jak wychodzi ten polski kompleks pt: "chcemy grac wielcy z zachodu", zamiast starac sie tworzyc nowa jakosc. Tym gorzej, ze wielu polskich fanow tego wlasnie oczekuje. To wlasciwie chyba moj glowny zarzut jesli juz mialbym sie czepiac muzyki Myslovitz.
 

madzia1109

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
230
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opole
Lubię słuchać tego zespołu, bardzo mnie uspokaja i jakoś tak pozytywnie nastraja. Teksty niosą za sobą jakiś konkretny przekaz, przynajmniej dla mnie :)
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Tworzą dobrą muzykę , sam ich często słucham i na prawdę nie ma do czego się przyczepić.
 

antifa_

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Chmury
Jestem zwolenniczką z całego serca. Kocham wszystko, co tworzy Rojek, może to jakieś zaślepienie.
Myslovitz poza tym stwarza niesamowitą atmosferę na koncertach, coś magicznego. Stać i płakać ze szczęścia.

Na aktualny stan ducha i pogodę polecam "W deszczu maleńkich żółtych kwiatów", żeby pogłębić jesienną chandrę ;).
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
"W deszczu maleńkich żółtych kwiatów"
tak, też bardzo ten utwór lubię. Zresztą wszystkie inne też moim zdaniem nadają się do posłuchania. Sam głos Rojka mnie uspokaja.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Ja jestem mimo wszystko przeciwnikiem tego zespołu. Nie przypadły mi do gustu ich zbyt spokojne- jak dla mnie- piosenki.
 

zyzyzyryxy

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2009
Posty
36
Punkty reakcji
1
Miasto
Warszawa
Dołączam się do fanów tego zespołu. Uwielbiam ich muzykę i bardzo miło wspominam koncerty Myslovitz'a.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Nigdy ich nie lubiłem. Znienawidziłem ich kiedy TSA nie zagrał przez nich bisa na jednym z koncertów u mnie w mieście.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja jestem mimo wszystko przeciwnikiem tego zespołu. Nie przypadły mi do gustu ich zbyt spokojne- jak dla mnie- piosenki.
O tak. Odniosłem wrażenie, że Myslovitz jest zbyt ,,przylizane", a wokal usypia. Długość Dźwięku Samotności jest fajne, ale imo poza tym nic specjalnego.
 

readmymind

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
Ja dopisuje się do fanów.
Rojek na długie zimowe wieczory, to jest to.

"Mówiłaś mi zawsze jesteś całym moim światem, gdy jaaaa nie mogłem znieść myśli, że cię tracę..."
Tak mi się nasunęło.
 
Do góry