Myslovitz

s!d

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
69
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Przed Monitorem
średnio na jeża :) ale mają parę na prawdę ciekawych tekstów moim zdaniem teksty to ich mocna strona
 

Rockes

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja jestem zwolenniczka ! :) świetnie grają, ich słowa dużo przekazują.. ogolnie wielki + dla nich ! :)
 

crevasserkoka

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska.
O tak, jak najbardziej lubię. :) W sumie tak mocno słucham ich od niedawna, aczkolwiek znam ich odkąd pamiętam. Grają świetnie, teksty, muzyka... cud, miód i czekolada. :D
 

Czuba

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Oooooj, zdecydowanie zwolennik, co prawda już od jakiegoś czasu uśpiony, ale gdy tylko ich słyszę od razu mam sympatyczne skojarzenia z czasów gimnazjalnych (;
 

MoveApp

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Są znakomici, a do tego potrafią zaskakiwać:) Myslovitz jako pierwsza polska grupa udostępniła oficjalną aplikację mobilną: http://muzyka.onet.pl/10174,2274976,newsy.html
 

pożeczkowa

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2011
Posty
58
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
Jastrzębie Zdrój / Katowice
kiedyś miałam ogromny wstręt do głosu Artura Rojka, ale z czasem się do niego przekonałam. to takie nasze "polskie Radiohead" rzekomo, po części się z tym stwierdzeniem zgadzam, raczej jestem nastawiona na plus niż na minus. chociaż nowa płyta niezbyt udana, jedynie jeden czy dwa kawałki trafiły do mnie.
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Słucham rożnych zespołów, ale Tourette i Myslovitz to dla mnie numery jeden. Gdybym miała wymienić, który ich kawałek najbardziej trafia mi do serca, miałabym wielki problem ;)
 

Sorja

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
54
Punkty reakcji
0
Nie jestem fanką tego zespołu, podoba mi się tylko kilka piosenek. Uważałam ich za dobry polski zespół, ale ta ich nowa piosenka spowodowała że ich nie lubię... jest okropna. A nawet byłam kiedyś na ich koncercie podobało mi się, a teraz zepsuli się :/
 

ifeelsunshine

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2011
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Miasto doznań.
Może jaką psychofanką nie jest.... Ale bardzo ich lubię. Miło jest posłuchać wieczorami głosu Rojka. Mimo tego swoją ostatnio płytą mnie nie przekonali. Więc pozostanę przy starych dobrych utworach :)
 

Anka Korkorkorecka

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
na machinie mozna teraz wygrac bilet na koncert do stodoly :) na 7 grudnia do wwy, bez kitu rozdają wszystkim kto się zarejestruje, wiec jak ktos chce isc na ten koncert (ktory normalnie kosztuje pięć dych!!!) to rejestrujcie sie tu http://www.scena.machina.pl/intro/ :)
 

ChudyWoody

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
o, anka, dzięki za info! właśnie też wygrałem na myslovitz. poza tym, niezłe są zespoły na które tam trzeba głosować!! jasne, nie wszystkie :pP ale BARDZO mi się podoba London Type Smog. Głosujcie na nich, niech się wybiją!!! <3
 

Sensibles

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
Uwielbiam Myslovitz *.* Tak jak jedna z poprzedniczek, miałabym problem z wyborem ulubionej piosenki. Ale co do ich nowej płyty się nie zgodzę, według mnie całkiem udana - były lepsze, owszem, ale ta nie jest zła, podoba mi się. Srebrna nitka ciszy jest świetnym utworem z nowej płyty, Art.Brut też.
Cieszę się, że zaliczyłam koncert Myslo przed odejściem Rojka ;) Świetnie, że mogłam posłuchać go na żywo (oczywiście całego zespołu też, są świetni).
 
Do góry