Myslovitz

Vegeliana

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląskiee ;)
Zakładam post dotyczący MYSLOVITZ, bo jestem ciekawa czy raczej więcej mamy fanów czy wrogów

Ja podpisuję się pod listą naprawdę oddanych fanów twórczości Myslovitz - dla mnie genialni :D BB)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
jaa... kto był na koncercie we wrocławiu 8.03 ?? =DD
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Nie jestem ani jakąś zagorzałą fanką, ani wrogiem... Tylko zupełnie neutralnie nastawiona do tego zespołu :) Ogólnie to nawet nie taki zły zespół :]
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Cenie Rojka za teksty, bo muzycznie troche ostatnio nudza. W sumie swoje juz zrobili, nie ma sie co czepiac.
 

Szamal

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wielkopolska
Nie słyszałem ich aż tak wielu kawałków, ale prawie każdy, który znam mi się podobał, jak już ktoś wspomniał wyżej: fajne teksty.
 

Sysunia``

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
335
Punkty reakcji
10
Wiek
35
Miasto
z miasteczka;)
Teksty mają naprawde świetne, dają dużo do myślenia, ich przekaz jest ukryty i mozna interpretowac to na rozne sposoby.. Ja taka straszecznie wielka fanką nie jestem, ale posluchac lubie ;)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
To prawda, co do tekstów. Muzyka też spoko, tylko, że mi nurt britpop nie leży za bardzo i dlatego na dłuższą metę nie mogę ich słuchać, mimo wysokiej klasy. Czyli żaden ze mnie fan, raczej w stronę neutrala.
 

prtyfly

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
116
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
hell
Zespół jakich wiele (ostatnio);p nic specjalnego. Bliżej mi do "wroga" niż fana.
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Ja ani to ani to. Po prostu lubie ich muzyke, fajne teksty, melodie. Czasami warto posłuchac.
 

inga119

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Poznań
A mnie się bardzo podobają. Są genialni na nastrojowe wieczory, kiedy chcę o czymś konkretnym podumać. Mądre, dojrzałe teksty, świetnie się słucha, wiele kawałków znam na pamięć. Fajna muza. Byłam na kilku koncertach, na kilka się jeszcze wybiorę na sto procent, jden już mam nawet zaplanowany - na Szczecin Rock Festival i jestem ogólnie na tak.
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
A ja zdecydowanie jestem na nie. Dla mnie to nudy i kiepski wokal. Sorry. Zawsze przełączam, jak lecą.
 

Callow

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
dwadzieścia minut za Toruniem.
Mhm, zgadzam się z tym, że jest teraz od cholery takich zespołów jak Myslovitz. Ale jeśli chodzi o moje zdanie - jestem na tak. Chociaż osobiście wolę mniej znane zespołu, nie pogardzę.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Nienawidze i nie rozumiem jak mozna sie tym podniecac. Wokalista przypomina mi chlopca z wiezienia co czesto po mydlo sie schylal a jego glos brzmi jak glos malej dziewczynki.... nieudolny jest i tyle jak i caly zespol zreszta
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Skąd ja to znam :) (meta vs. nu metal). Temat w założeniu troszkę dziwny (przeciwnik - zwolennik). Kwestia gustu. Nic dodać nic ując. Osobiście nie przepadam za bezjajowym rockiem ale ani mnie ziębi ani grzeje ten zespół.
 

Kalhi

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2009
Posty
77
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Też jestem na NIE :) Do "bezjajowy, nieudolny, nudny" dodałabym jeszcze - mdły i przesłodzony. Teksty infantylne.
BTW - lider jest chyba najgorszym frontmenem jakiego w życiu widziałam, albo akurat zły dzień miał ;)
 
Do góry