Myślam że to będzie miłość

Marzena.Mella

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2021
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej czy mieliście tak że nie raz na kimś się zawiedliście a i tak ufacie potem innym .
Mam 22 lata byłam z chłopakiem 3 lata tylko on zaczął mnie olewać i wszystko się zepsuło zerwaliśmy i jego kolega zanim zerwaliśmy mnie podrywał a ma dziewczynę 5 lat była 3 miesiące za granicą i on dotykał mnie za nogi mówił że mam delikatne dłonie i zawsze chciał być sam na sam , mówił że mam ładne pośladki bo byłam z nim i moim byłym nad wodą i ciągle się patrzył dobrze się nam rozmawiało i bardzo iskrzyło nawet czytał moje błogi , ale wczoraj przyjechała jego dziewczyna to usnął mnie z znajomych i jak by nic dla niego nie znaczylam ja z nim pracuje w jednej firmie i jest mi ciężko bo szkoda mi tej dziewczyny o której nawet nie wiedziałam mówił że ciągle się na niego obraża jest mi smutno nie wiem co robić .
 

Marzena.Mella

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2021
Posty
2
Punkty reakcji
0
I chciałam dodać że mnie podrywał i ciągle się uśmiechał , usunął całego fb kiedy wróciła , obudził wemnie uczucie i teraz on jest szczęśliwy z swoją dziewczyną a ja mam złamane serduszko ,
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nie. Zawsze można dać komuś drugą szansę. Tylko u mnie zazwyczaj na drugiej się kończy i później już nie ma powrotu.
 
Do góry