mycenturio - free website scanner

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Cześć,

http://www.mycenturio.com/en/welcome

znacie?

Wydaje mi się, że to całkiem przydatna usługa szczególnie dla ludzi, którzy profesjonalnie zajmują się prowadzeniem stron. Teraz można za darmo wypróbować. Co myślicie? Za czas jakiś będę stawiał swoją stonkę dla firmy i myślę nad tym rozwiązaniem.

Michał - jeśli nie ten dział to przenieś. Założyłem tutaj bo wydaje mi się, że to przydatne narzędzie dla webmasterów i chciałem się spytać o opinie ludzi "z branży" :)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Ja wiem na ich stronie można wszystko przeczytać. To polski produkt więc może według zasady "Dobre bo polskie"? :D

Wklejam coś od nich (na blogu można sobie poczytać):
Mycenturio is the cloud-based provider of an antivirus program, integrity monitoring and malware detector. Mycenturio scanner offers innovative solutions working remotely on the internet. Moreover, you can check if your website html code is error free with number of tests. We care about your site 24/7. Mycenturio will be alerting you via sms/email if your website doesn’t responds or gets infected. Don`t make your customer resign because of unsafety feeling.
Don’t have to worry about your website anymore! Show visitors your site is safe from malware links and hackers with our exceptional 24/7 security protection.
 
Do góry