[Muzyczny] Quiz muzyczny

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Faktycznie cisza, mnie też tu trochę nie było. Odpowiedź nabazgrała ave, nie wiadomo, czy poprawną i się pewnie nie dowiemy, ale zawsze to coś. I proponuje by to ona zadała pytanie.
 

ave

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
przed komputerem
W którym utworze zespół Tool nawiązał do ciągu Fibanacci'ego?

/przepraszam za opóźnienia, ale czakałam na potwierdzenie odpowiedzi/
 

ave

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
przed komputerem
"The Fibonacci in Lateralus"- To nie jest tytuł utworu, tylko tytuł podstrony chyba /może z wikipedii :D
Jaki jest tytuł utworu?
 

jamkuba

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Siema,
coś umarło tutaj, więc pozwólcie, że zadam pytanie. Jakoś zagubiła się numeracja, a ja naliczyłem bodajże osiem pytań.
Więc pytanie z serii prostych.

8) Eric Clapton na swoje płycie 461 Ocean Boulevard nagrał cover piosenki Boba Marleya. Podaj tytuł tej piosenki i nazwę płyty z jakiej oryginalnie pochodzi.
 

gearuka

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
"I Shot The Sheriff" z albumu "Burnin'", nie wiedzieć czemu bardzo lubię ten kawałek w wersji Claptona.

9) Czy Nick Mason woli szarlotkę z brzegami, czy bez? Podaj również skąd to wiesz.(podpowiedź pojawi się po 2 dniach bez uzyskanie odpowiedzi, która na prawdę jest możliwa do uzyskania i nie jest to pytanie z kosmosu)
 

Imponderabilia

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2010
Posty
75
Punkty reakcji
1
Miasto
Tarnów
9) Czy Nick Mason woli szarlotkę z brzegami, czy bez? Podaj również skąd to wiesz.
Bez.
Strzelam :D Bo jakby jadł z brzegami, czyli jak inni, nie byłoby to nic wyróżniającego go ani żadna ciekawostka :p Więc wręcz musi jeść bez.
Zanim zadam pytanie, powiedz czy dobra odpowiedź ;D
 

gearuka

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Rajt. W sumie strzelasz, a nie wiesz, więc nie powinno być zaliczone ale już długo jest moje pytanie więc dawaj następne.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Daj spokój, zalicz jej, bo zadałeś pytanie dosyć dziwne i szłoby się kłócić czy jest związane z muzyką.

Okey; )
 
Do góry