musze odnalesc znajomego ktory jest w szpitalu pomozcie

mila2323

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
witam. czy wiecie jak znalesc osobe ktora lezy w szpitalu wiem w jakim szpitalu ale znam tylko jej imie niestety nie znam nazwiska... jest po operacji serca i chcialabym wiedziec czy wszystko jest w pozadku mam numer telefonu ale niestety nie moge sie dodzwonic od kilku dni i martwie sie a nikt nie umie mi pomoc. najlatwiej bylo by isc na oddzial i tam szukac pomocy ale niestety mieszkam na drugim koncu polski... dlatego szukam kogos z katowic lub okolic kto ma moze jakies wtyki w szpitalu i moglby mi pomoc... jesli ktos ma jakis inny pomysl to bardzo prosz piszcie...bardzo prosze o pomoc nie wiem nawet czy znajomy zyje
 
B

BeamerBenzOrBentley

Guest
widac ze bardzo, ale to bardzo ci zalezy. skoro tak, to nie wyreczaj sie innymi, a wsiadaj w pociag.
 

mila2323

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
widac ze bardzo, ale to bardzo ci zalezy. skoro tak, to nie wyreczaj sie innymi, a wsiadaj w pociag.
widac ze bardzo, ale to bardzo ci zalezy. skoro tak, to nie wyreczaj sie innymi, a wsiadaj w pociag.
widac ze bardzo, ale to bardzo ci zalezy. skoro tak, to nie wyreczaj sie innymi, a wsiadaj w pociag.
witam. czy wiecie jak znalesc osobe ktora lezy w szpitalu wiem w jakim szpitalu ale znam tylko jej imie niestety nie znam nazwiska... jest po operacji serca i chcialabym wiedziec czy wszystko jest w pozadku mam numer telefonu ale niestety nie moge sie dodzwonic od kilku dni i martwie sie a nikt nie umie mi pomoc. najlatwiej bylo by isc na oddzial i tam szukac pomocy ale niestety mieszkam na drugim koncu polski... dlatego szukam kogos z katowic lub okolic kto ma moze jakies wtyki w szpitalu i moglby mi pomoc... jesli ktos ma jakis inny pomysl to bardzo prosz piszcie...bardzo prosze o pomoc nie wiem nawet czy znajomy zyje

gdyby to bylo takie proste juz dawno siedzialabym w pociagu....niestety mam noge w gipsie...zlamanie w dwoch miejscach.... nie chodze

gdyby to bylo takie proste juz dawno siedzialabym w pociagu... mam noge w gipsie...zlamanie w dwoch miejscach i nie chodze... dlatego prosze o pomoc...
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Słaba ta znajoma (czy znajomy :mruga: ? raz piszesz tak, raz inaczej ^_^ ) jeśli nie znasz jej nazwiska.
Gdybyś znała nazwisko mogłabyś spróbować zadzwonić na oddział.
W zasadzie teraz też możesz spróbować zadzwonić do tego szpitala, ale jest mało prawdopodobieństwo, że udzielą Ci informacji.
Tak samo jakbyś poszła tam sama, czy wysłała kogoś.
Zdecydowanie za mało danych.
Co do poszukiwań osoby, która by coś takiego zrobiła, jeśli chodzi o to forum wpisz tą prośbę jeszcze w status, dzięki czemu na głównej będzie się ona wyświetlać w aktualizacjach statusu.
Zaangażować możesz również społecznościówki (facebook, nk, czy google+).
Najlepiej byłoby, żebyś zwróciła się do kogoś osobiście z pomocą, bo w ten sposób, raczej wiele nie osiągniesz.
Powodzenia.
 
Do góry