Muse

Scipio

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2008
Posty
439
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Moim zdaniem to obecnie jeden z najlepszych brytyjskich zespołów. Wychwalanie muzyków nigdy mi nie wychodziło, więc niestety nie napiszę o nich zbyt wiele. Powiem tylko że warto zwrócić na nich uwagę głównie z powodu ich oryginalnego stylu.
A z utworami: Sunburn, Hysteria, Butterflies & Hurricanes, Time Is Running Out każdy powinien się zapoznać.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
wstyd się przyznać, ale średnio ich znałem przedtem... tylko z nazwy. [jeszcze większy wstyd] właśnie ściągnąłem ich dwie płytyki [wstyd jak ch*j. sem pirat ;/ ]: Black Holes and Revelations i Absolution chwilowi liderzy: Soliders's Poem, Invcidible, Hoodoo, Apocalypse Please, Time is Running out, sing for absolution, Falling Away with You, Hysteric... teraz leci Blackout ... zaraz dokończe drugi album ;p
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Znam... w Guitar Hero 3 byl ich kawalek, i od tego czasu poszukalem ich sobie i zaczalem sluchac... oryginalny zespol
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
fakt, są świetni. Feeling good - chyba jest dość znane, a ja np. nie wiedziałem że to ich kawałek.
 

Anarch

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Znam ich gdzies tak od poltory roku
Przesluchalem ich wszystkie albumy i sa nooo tacy w miare ciekawi.
Ulubione piosenki:
Starlight
Thoughts of a Dying Athiest
Time Is Running Out
Map of the Problematique
The Small Print
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
lubię Muse, "Hysteria" to mistrzostwo.. jest pierwszym kawalkiem, który gdzieś przypadkiem usłyszałam i nadal mi sie najbardziej podoba. świetna muzyka i wciągające teledyski.. jak juz sie zacznie sluchac to mozna naokrągło...
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr?
Nieźli są, trzeba przyznać;] ja wariuję przy supermassive black hole :D jeden z moich ramowych zespołów ;)
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Miasto
No one knows :)
Mi też chwilami wokal się nie podoba np. w piosence assassin początek jest zarąbisty, ale kiedy zaczyna się śpiew to już takie fajne nie jest ;/
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Wokalista momentami chyba mysli, ze jest Thomem Yorke'em BB) W ogole Muse niezbyt mi podchodzi, nie rozumiem fenomenu tego zespolu.
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
No kawal dobrego rockowego grania... nie czesto takie zespoly mnie ruszaja a ich to slucham z przyjemnoscia i to juz od bardzo dawna:D Ulubiony kawalek to oczywiscie "new born".
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
nie słucham jakoś szczególnie ich i fanką nie jestem ale 3 piosenki Muse lubię
"Feeling good"
"supermassive black hole"
"I belong to you" świetne ^_^
 

Nekson

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Osw.
`Supermassive black hole.` najlepsze według mnie, pierwszy raz to usłyszałem chyba w jakieś części Fify chyba 08, jeśli pamięć mnie nie myli.
 
Do góry