Muse

Anarchy

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Od pewnego czasu nie mogę przestać ich słuchać.Wciągnęłam się w ich muzykę.
Najbardziej podoba mi się chyba ,,Plug In Baby".W ogóle,trzeba przyznać,że Matthew ma ciekawy głos.To jeden z zespołów,których utwory nie są do siebie uderzająco podobne.A to bardzo cenię.Nienawidzę,gdy słuchając piosenki mam wątpliwości czy jej tytuł brzmi tak czy inaczej.Chyba wiadomo,o co chodzi.
Właśnie włączyłam sobie Apocalypse Please :D
 

oxxkingaxxo

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
28
muszę się przyznać, że zespół Muse poznałam dzięki Zmierzchowi i zaciekawiłam się ich piosenkami. supermassive black hole jest naprawdę świetne ale także 'undisclosed desires' czy 'bliss' również są ciekawe :D a 'can't takes my eyes of you' to już wgl przebój jak dla mnie :eek:k:
 

crevasserkoka

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska.
Bardzo lubię ich muzykę. Wiele osób twierdzi, że ten zespół gra podobnie do Placebo. Może i prawda, ale bez dwóch zdań oba zespoły są świetne. Kocham ich piosenkę "Supermassive black hole", jest boska!
I w ogóle ten zespół zagra w tym roku na Coke Live Music Festival, bardzo żałuję, że mnie tam nie będzie. ; /
 

Miyazaki

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Bardzo lubię Muse, ostatnia płyta bardzo fajna. xD
 

Hangeyes

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
93
Punkty reakcji
1
Muse kiedyś słuchałem prawie nałogowo, ale przestałem niemal z dnia na dzień. Powód? Dla mnie większość ich piosenek brzmi tak samo. Nie mówię, że grają źle, po prostu na dłuższą metę ich twórczość może znudzić. In + z ich utworów na pewno trzeba wymienić "Plug In Baby", "Histeria", "Starlight", "Uno", "Muscle Museum" i "Time is Running Out". Muse jest zespołem, który z pewnością na długo zapamiętam, bo dużo mi dał pod względem rozwoju gustu muzycznego [np. delikatne przygotowanie na trzaski i szumy drone doomowe, przyzwyczajenie do lekkiej progresji], ale nie sądzę, żebym do niego wracał.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Lubię Muse, ale osobiście nie szaleję na ich punkcie. Jest ok, ale w normie, a jeśli chodzi o ulubiony utwór? 'Hysteria'.
 

mirewa

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
mam podobnie :) bywają też momenty, że popadam w lekkie szaleństwo na punkcie ich muzy. i mam nadzieję, że jeszcze będę miała szanse ich zobaczyć na żywca
 

Grabaz5

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
187
Punkty reakcji
6
Dobrze, ale kto wrzucił ich do Punk-a kiedy ich twórczość ciężko zaszufladkować nawet w alternatywie.
 

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
Jeden z najlepszych brytyjskich zespołów? GIVE ME A BREAK. Ich wokalista jest bardzo smętny i słaby - zresztą jak reszta zespołu. Wszystkie kawałki są najwyżej przeciętne...
 
Do góry