Moze coś dla młodych mam???

K

kropka

Guest
Kobietki mogły by sie wymieniac doświadczeniami a takze pomóc innym..odpowiadac na krepujace pytania i na takie na które w zwykłych poradnikach nie ma..Przeżycia zwiazane z rodzicielstwem i jak sobie radzimy. Ja miałam na przykład wiele p[ytań bedac w ciazy a nie miałam takiej osoby która mogła by mi odp na moje pytania...CO WY NA TO???? :eek:czami:
 

aasienka88

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
1
hmmm moze byc :]]] Ale jeszcze mama nie bede :p hhh przynajmniej nie planuje :p
 
K

kropka

Guest
Nie mam konkretnego pomysłu na temat bo on jest bardzo obszerny ale może " Piękne, młode rodzicielstwo"
albo " cos dla młodych mam i tatusiów" nie wiem ....nie chce zeby głupio brzmiało:) w środku temty o przebiegu ciąży i problemach z tym zwiazane, badania jakie trzeba zrobic, porady roznego typu, poród i co wziąźć na oddział, karmienie piersią?,rózne mity o porodzie i tego czego położna sama nie powie, pierwsza wyprawka dla dzidzia,itp.. mam nadzieje ze sa osoby tym zainteresowane a jezeli tak to odpowiedzi na różne pytania i porady doświadczonych.., może być? :dezorientacja:
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
mówicie i macie "zdrowie kobiety" i poddziały są już aktywne :)


(antykoncepcja, ciąża i inne problemy)
 
E

Eustacha

Guest
jestem mloda matka mam 60 lat i mam male dziecko w wieku 16 lat, moj Tomaszek ma i mam wielki klopot bo Tomasz nie chce juz jesc w sliniaczku, ludzie pomoznie nie mam juz sil jak moge go przekonac do tego ?????
bardzo prosze o pomoc
i z gory dziekuje
 
Do góry