Mów prawdę (zabawne)

S

Spamerski

Guest
Odpoczynek w domu rodzinnym, ewentualnie wyjazd na jakąś słabo zaludnioną tropikalną wyspę z zamiarem dłuższych wakacji
jeśli zarobię swój pierwszy milion euro :crazy:

Ulubiona postać literacka?
 

mm93

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2014
Posty
0
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Dużo ich jest, ale pierwsza która przychodzi mi do głowy to Silje z "Ludzi Lodu"
Najgłupsza rzecz zrobiona w dzieciństwie? :)
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Zapytałam przyjaciela ciotki, czy jest jej służącym. :)

Kim chciałeś/aś być w dziecinstwie ?
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Idę na Komunię.



Czy myślisz, że NASA wymyśliła pioruny po to, żeby zagłuszać odgłosy kosmicznych bitew? :crazy:
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
O ile jest to wiejski chleb to wystarczy samo masło (oczywiście też swojskie).
W przypadku kiedy pod ręką mam tylko chleb ze sklepu to ser, szynka, sałata i pomidor.

Zrobiłeś/aś kiedyś coś szalonego ? Jeżeli tak to co ?
 
S

Spamerski

Guest
Oj, było trochę tego. Ostatnio przypomniałem sobie, jak będąc mały (jeszcze przed przedszkolem) zasadziłem kopa w tyłek jakiemuś dużo starszemu dzieciakowi, który wiązał sznurówki na środku korytarza. Z kolei jak byłem starszy, to denerwowało mnie to, jak ktoś mi coś nalewał, a ja mówiłem, że już wystarczy, a ta osoba dalej nalewała. Zdarzyło się więc, że odsunąłem szklankę podczas nalewania, skutek można sobie wyobrazić. Wskoczyłem kiedyś do cudzego auta. Zdarzyło się również wyskoczyć z auta przez uchyloną szybę... Ale o większości i tak nie będę pisał publicznie :D

Masz tydzień wolnego. Co robisz?
 
W

wiki9969

Guest
Spędzam czas z chłopakiem i z rodziną. ;)
Poza tym poświęcam czas na hobby. :)

Jesteś w pracy/ w szkole. Okazuje się, że zapomniałeś/ zapomniałaś wziąć jedzenia z domu. Do najbliższego sklepu jest przeszło 2 km a Ty nie możesz wyjść... Co robisz, żeby złagodzić głód? :niepewny:
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Podchodzę do regału z pieczywem, biorę bułkę. Odwracam się w lewo biorę jakiś serek. Po czym udaję się na zaplecze, robię kanapkę. I ją jem :p



Co najbardziej Cię irytuje?
 
Do góry