Motto dnia, miesiaca a moze zycia

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
"Człowiek oszukuje sam siebie tak często, że gdyby mu za to płacili, to mógłby się spokojnie utrzymać" S. King.
Takie proste a tak prawdziwe.
 
E

Elen

Guest
"Kazdy w zyciu dokonuje wyborow. Sztuka jest zyc z konsekwencjami." <z filmu "Miedzy wierszami">
 
K

kate2

Guest
,,Tylko człowiek całkowicie wolny potrafi dostrzec wartość tego co posiada i się tym prawdziwie ucieszyć - Kate2 :)
 
K

kate2

Guest
,,Człowiek szczęsliwy, świadomy swojej tożsamości i obranej drogi nigdy nie będzie przekonywał innych do swojego,, szczęścia'' i nie będzie nachalnie i obsesyjnie przypominał , że ich droga do tego szczęścia nie wiedzie. '' Kate2.
 
E

Elen

Guest
„Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z naturalną koleją rzeczy, zamiast wykrzesać siły, aby ją zmienić. Niemożliwe to nie fakt, to jedynie opinia”…

Autor: Muhammad Ali
 
E

Elen

Guest
" Zmiana nie polega na tym, że ktoś się wyrzeknie tego kim jest, ale na tym by poukładać wszystko na swoje miejsce, aby było tam gdzie powinno. Cele i odpowiedzialność, która za tym idzie to są jak najbardziej wartości dodane. Dają znacznie więcej możliwości w spełnianiu się." <z rozmowy z pewnym mega fajnym mezczyzna, uklon w jego strone>
 

straciala

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2015
Posty
12
Punkty reakcji
1
Cytat z książki "Cień wiatru" Carlosa Ruiza Zafona : " Nie rezygnuj z marzeń, nigdy nie wiesz kiedy okażą się potrzebne"
 
E

Elen

Guest
"Życie, które mi dano, jest tylko opowieścią; ale jak ja ją opowiem, to już moja sprawa."

~ Marek Hłasko

"Walka z całym światem nie ma sensu. Tylko głupcy raczą wierzyć w to, iż zwyciężą we wszystkich bitwach, że wygrają wojnę życia, istnienia, i staną się wolnymi. A tymczasem to świat pokona ich nędzne zamiary i unicestwi pragnienie złudnej wolności."

~ Martin Heidegger
 
E

Elen

Guest
Jaka jest roznica miedzy etyka a moralnoscia? Czlowiek etyczny wie co jest zle, zas czlowiek moralny po prostu tego nie robi.
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
„Oczywiście, że rozumiem pytanie. Rozumiem wszystkie wasze pytania. Wiem, że wszyscy jesteście przeciwko mnie.”- Stephen King
 
E

Elen

Guest
"Zycie jest jak cztery pory roku. Bog w swej wielkiej madrosci dal ludziom pory roku, zebysmy po kazdej zimie, potrafili docenic uroki wiosny." <z filmu>
 
Y

Yellow Jester

Guest
"Badanie kału powinno się wykonywać pomału, aby kał nie doznał zawału." - doktor Jerzy Kupka
 
E

Elen

Guest
"Smierc nie jest zlem, a jedynie prawem, obowiazujacym caly rodzaj ludzki." Seneka

"Takim sadem, jakim sadzicie i was osadza." Ew sw Mateusza

"Z prochu powstales i w proch sie obrocisz." Ksiega Rodzaju
 
Do góry