Motocykl bez prawka kat. A

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
Jakie macie doświadczenie w jeździe motorami na kat. "B"?? Trafiłem w czeluściach internetu na zestawienie 10 motocykli do 125 i zastanawiam się czy warto wsiadać na taki motor czy lepiej od razu na coś większego jak się nie ma doświadczenia w jeździe takim sprzętem.
 

viktorpeters1

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2021
Posty
2
Punkty reakcji
0
Historia jest taka, że naprawdę chciałem kupić motocykl, ale nigdy nie jeździł, więc postanowiłem zrobić następujące - aby przejrzeć wszystkie youtube przez zimę, jak kliknąć na niego i nauczyć się jeździć w pobliżu sklepu w Wołgogradzie, sklep jest sektorem prywatnym.
Uzgodnione z sklepu, aby odebrać rower rano 9 marca, w nadziei, że wszystkie Wołgograd będzie wisiał po wakacjach i drogi będą puste. Tak też się stało, jechałem z żoną w samochodzie przez puste wymarłe miasto... przy okazji, na dwupasmówce przed nami jechał rowerzysta - modliłem się za niego, bo gdyby się rozłożył, to myślę, że moja druga połówka od razu by skręciła przez dwa pasy i wrócilibyśmy do domu.
Przybył, a następnie, podczas przetwarzania rejestracji motocykla - motocykl jest podgrzewana na ulicy i wypracowane wszystkie benzyny, które nie było w rezerwie, więc plan szkolenia w sektorze prywatnym nie działa - najbliższa stacja benzynowa jest na Żukowa Avenue z drugiej strony drogi około 500 metrów, toczył go tam, zatankowany ... nic, musi iść w dół alei, a następnie do domu na około 7 km. na publicznej drodze. Uzgodniliśmy, że moja żona pojedzie z tyłu, żeby mnie wesprzeć. Zaczęło się od 3. czasu i poszło. Nic trudnego, jak na rowerze, błogosławieństwo 250cc. Podczas jazdy, moja żona 3 razy! zatrzymała policję drogową, pewnie naciągali, że tka za jakimś motocyklem. Cóż, na pierwszych światłach, utknąłem i nie mogłem się właściwie ruszyć, ale potem się przyzwyczaiłem, w skrócie, do garażu dostałem się bez problemów, ale w garażu spółdzielni wszędzie goły lód, więc jak tylko tam dotarłem - natychmiast upadłem, a upadek celowo podłożył pod niego nogę, więc nie daj Boże ani zadrapania, głupi pomysł, muszę priznate, bardzo niewygodne następnie podnieść go z pozycji leżącej.
grając w https://gry-hazardowe-x.pl/starburst/ za darmo
 
Do góry