Mothman Czyli Człowiek-ćma

P

Pałka

Guest
Sorry, bo chyba czegoś nie qmam...co ma wspólnego most i ćma?! :mruga: Nie mówcie mi że porwał strażnika i sie domyślił jak ten most podnieść...no nie... :lol: a poza tym na bank by pisało o tym w necie a jak wpisałam te date to nic ciekawego nie było. I sam fakt że działo się to w ameryce mnie odpycha :p Tam to zawsze coś musi sie dziać. Jak nie ufo,to jakieś stworki. <_<
 

Smoczy Płomień

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
dokłasdnie ale fajnie by było gdyby nagle wszystkie te stworki okazały się prawdą :lol: :lol: , ciekawe czy można by z nimi pójsć do kina.
Gdyby to się stało o takiej afery nie przyćmi nawet nasa i mib razem wzięci
 
P

Pałka

Guest
Tak :p Na film SF pt. "Ludzie" :D A tak na serio to ludzie na prawde wierza w cos takiego?? OMG :mruga:
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
1 post czytałem do momentu z facetem który stracił psa bandyte. widać że :cenzura: prawda, tak sie zachowałby anglik, nie amerykaniec. kazdy wie że amerykaniec napierw by wyszedł ze strzelbą, a człowiek ćma miałby pare dziur do zszycia :D
 

PrzemekB

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2008
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
z bliska a zarazem z daleka ;)
Ja się nie wypowiem, ale luknijcie jak to może wyglądać xD

mothman1_6334.jpg
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Jak dla mnie kolejna zabawa dla dziennikarzy, a przy tym wszystko grubymi nićmi szyte ;).
 
P

Pałka

Guest
Widziałam takiego ostatnio w Biedronce :lol: . Czekał w kolejce bo kupował jajka i mleko ... :D
 
Do góry