Moonwalk

baby~dirty~nc

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Nibylandia
Oczywiście każdy zna geneze moonwalka? Bynajmniej większość;]? albo chociaż fani Michaela Jacksona ;] oni to na pewno znają ;]. To może jednak przedstawie o co kaman: Styl taneczny, tzw. "księżycowy chód". Popularność zdobył w latach 80. za sprawą Michaela Jacksona, który w 1983, w programie telewizyjnym Motown 25: Yesterday, Today, Forever przedstawił go w trakcie wykonywania utworu "Billie Jean". Od tego czasu moonwalk stał się jego znakiem firmowym. Moonwalk polega na wywołaniu wrażenia, iż tancerz porusza się naprzód, gdy w istocie przesuwa się w przeciwnym kierunku.Michael Jackson nie jest autorem ruchu tanecznego, nigdy też nie przedstawiał się jako jego twórca, jednak to on wymyślił nazwę moonwalk i uczynił z niego jeden z najbardziej rozpoznawalnych ruchów tanecznych w historii.Czy ktoś potrafi moonwalk'a? Ja uczę się..i nadal nie umiem uzyskać tej lekkości..eh..masakra...wkurzam się..strasznie mnie to irytuje, że nie umiem tego płynnie wykonać. Proszę Was o jakieś rady? Jeżeli umiecie to po ilu dniach, miesiącach, latach ;D, (a może od razu) udało wam się wykonać "czysto"ten ruch? PLZzzzz :bag:No nikt nie umie? szkoda...zal.pl ;]
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Najlepiej zastosować taki skrót w necie !
Internet/youtube/szukaj/moonwalk tutorial
Ja bym tak radziła ;p
Ja niestety nie umiem MoonWalka ... Ale za to Umiem JUMPSTYLE i poprawiam się w swojej sztuce
 
Do góry