Monitoring

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
Szukam jakieś kamerki która pozwalałaby mi zobaczyć co się dzieje w domu jak mnie nie ma.
Dodatkowo aby nagrywała obraz jak coś poruszy się w jej polu "widzenia" możecie coś polecić??
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Kamerka to ułamek tego co Ci potrzeba do monitoringu. Sercem jest rejestrator z dyskiem + dobre łącze internetowe.
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
Znajomi posiadają Mikavi YE2. Poczytałem sobie troszkę o tej kamerce i wiem że nie jest to taki profesjonalny monitoring ale u mnie w mieszkaniu na pewno będzie się sprawdzał
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Nie zapominaj o tym że żyjemy w czasach "szału" na monitoringi. Każdy szajs jest dziś w cenie bo to się sprzedaje a reklama to nie wszystko. Kamery do monitoringu testujesz przy sztucznym świetle. Wygrywa ta która ma najlepszy obraz.
Przetestować je wszystkie jednak bez wcześniejszego zakupu to dopiero sztuka. Omijaj wszystko co koduje w H263. To juz nie te czasy. Szukaj kamer 1080p H264. Zaglądaj też w specyfikację techniczną. Soczewki inne niż CarlZeiss można uznać za podróby. Tych soczewek używaja najlepsi np. Sony, Pentax, Hama, Sigma, Olympus, Minolta, Nikon, od czasu do czasu Panasonic, Nokia, Microsoft.
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
84
Punkty reakcji
2
mazi07 napisał:
Znajomi posiadają Mikavi YE2. Poczytałem sobie troszkę o tej kamerce i wiem że nie jest to taki profesjonalny monitoring ale u mnie w mieszkaniu na pewno będzie się sprawdzał
i jak zdecydowałeś sie na zakup tej kamerki? Jeśli tak to napisz jak wrażenia, ja mam ich kamerkę samochodową i sprawdza się super, przydała się jak mnie ktoś stuknął na parkingu i nawiał, na monitoring przy centrach handlowych nawet nie ma co liczyć ;/
 
Do góry