Monitor który wybrać ?

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Mam pytanie , który z monitorów wybrać LG IPS237L czy LG DM2352D-PZ , proszę o opinie i porady .
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Wszystko zależy od potrzeb? Ten drugi ma tuner TV i oczywiście jest droższy.
Jeżeli możesz wydać przeszło 1k, to obczaj LG IPS277L, czyli 27".
 

jolka100

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Jak ktoś już wyżej wspomniał wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Jakiś czas temu kupiłam na arsa.pl LG DM2352D-PZ w dobrej cenie i jestem mega zadowolona, super 3D, dobra konwersja z 2D do 3D, piękny obraz na wyświetlaczu, dużo opcji w ustawianiu obrazu, nie próbowałem jeszcze dual play, bo nie mam niestety niezbędnych do tego okularów. Dobrze odbiera tel naziemną. Polecam :)
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Nie znam żadnego z tych dwóch monitorów które podałeś. Mogę jedynie podpowiedzieć który ja mam i z którego jestem zadowolona. a jest to taki Dell U2414H http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/8917060

Widzę, że trochę potaniał, ponieważ ja kupowałam go w ubiegłym roku za 1100 zł. Kupując go zależało mi na funkcjonalności, designie oraz jakości obrazu i od razu dodam, że te trzy cechy zostały spełnione w 100% :)
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Ja również nie kojarzę żadnego z podanych monitorów :) ale uważam że lepszym wyborem mogłoby być zakupienie dużego Ledowego telewizora który jak widzę jest w podobnej cenie. Sama używam Leda 32' kupionego za 1000zł i sprawuje się doskonale a używam go zarówno jako monitora jak i do oglądania od czasu do czasu tv.
 
K

KamilKA01

Guest
[SIZE=10pt]Iiyama jak najbardziej ja mam ten
iiyama ProLite XUB2790HS 27" LED UltraSlim + Gwarancja ZERO PIXELI
[/SIZE]
[SIZE=10pt]i nie narzekam bardzo dobry sprzęt, porządna firma, wszystkie samsungi i lg są przereklamowane.[/SIZE]
 
Do góry