Moje fotki.

Status
Zamknięty.

opiolica

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
niektore ładne
kilka bezensu
w paru wradlo/wkradl sie cos niepotrzebnie/niepotrzebnego
:)
 

Tygrysek:)

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2007
Posty
536
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Kwidzyn Joł ! < 33
Ogólnie zdjęcia niezłe.
Poczytaj inne tematy o podobnej tematyce,popytaj sie profesjonalistów[można ich spotkać tu na forum].
I pamiętaj trening czyni mistrza.
 

milusinka11

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
miasto z ludźmi.
tzn. teraz mam 13 lat. ;p

zdjecia z grecji, czyli palmy itp. robiłam majac 10 lat :) a reszta to rok temu.


a możecie powiedzieć co dokładnie źle wyszło? bo mialam zły aparat. ;/ teraz mam troche lepszy.

i nie. nie brałam żadnych lekcji. po prostu to co ładne fotografowałam (;
 

chrisshiv

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
93
Punkty reakcji
0
Miasto
Za górami za lasami w małej chatce z browarkami
Obraz 271 - najlepsze zdjęcie, szkoda że nie ma ono tytułu :/ przeszkadzają trochę fragmenty samochodu
koloseum - samochód z prawej strony, górna część budynku ucięta
obraz 581 - budynki po prawej trochę się walą na prawą stronę, ale kadr dobry, budynki w tle przepalone, przez co zatraciły szczegóły, fajnie na tym zdjęciu wyglądałby HDR
DSCF0045 - praca powinna mieć tytuł (dotyczy to oczywiście wszystkich zdjęć), zdjęcie powinno być dopełnione flashem, aby wydobyć kolory z pierwszego planu, lewa część zdjęcia (na lewo od słupa) jest zbędna o możnaby ją wyciąć, najciekawszy detal zdjęcia, czyli ptaszek za mało rzuca się w oczy, być może właśnie dopełnienie flashem pomogłoby go lepiej ukazać
DSCF0046 - drzewa poucinane zarówno od góry,a przede wszystkim od dołu :/ Zdjęcia alejek otoczonych drzewami zwykle bardzo ładnie wychodzą, niestety zepsułaś to zdjęcie złym kadrem
Jak masz możliwość kup (albo wypożycz) jakąś książkę o fotografii, taka która zawieta teorię dotyczącą prawidłowego kadru i kompozycji i rób zdjęcia, dużo, bardzo dużo zdjęć
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Przyklejony temat w tym dziale, punkt pierwszy się kłania o ile się nie mylę, zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry