moja pasja - bilety - przyjmę

Status
Zamknięty.

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Białystok/ okolice
Już nie tak często zaglądam na forum, więc gdyby ktoś miał bilety i chciałby wzbogacić moją kolekcję proszę pisać na maila biletybeaty@wp.pl albo bezpośrednio na stronie www.bileciki.org jest namiar na mnie :)
 

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Białystok/ okolice
Witam po dłuższej nieobecności ;)
Połowa wakacji za nami, może ktoś z was korzystał z komunikacji miejskiej ? ;)
Jeśli jest ktoś kto miałby ochotę dodać coś swojego do mojej kolekcji w postaci biletów proszę o kontakt
biletybeaty@wp.pl Przyjmę każdego rodzaju bilety czy to wstępu, PKP a zwłaszcza komunikacji miejskiej skasowane oczywiście.

Pozdrawiam

PS. a więcej o kolekcji na www.bileciki.org
 

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Białystok/ okolice
Po kolejnej dłuższej nieobecności chciałabym się przypomnieć. Może znajdzie się ktoś kto ma zbędne bilety komunikacji miejskiej, kolejowe i bilety wstępu (oczywiście wszystko zużyte) moga być nawet stare ale aktualne również i chciałby wzbogacić mój zbiór biletów przesyłając mi je pocztą.
Jeśli ktos taki się znajdzie prosze o kontakt gg 4813773 i @ biletybeaty@wp.pl
Dla przypomnienia moja strona prezentująca kolekcję www.bileciki.org
 

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Białystok/ okolice
Robiąc porządki na święta jak znajdziecie jakieś bilety nie wyrzucajcie ich proszę a skontaktujcie się ze mną lub wyślijcie je do mnie bez kontaktowania się - adres jest na mojej stronie Temat jest cały czas aktualny i proszę nie zapomnijcie o zbieraczce biletów, dla większości to tylko śmieci a dla mnie pasja ;)
 

matiz251

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Łódź
Hej wszystkim :) Ja zbieram bilety od niedawna ( od dwóch tygodni). To, że zainteresowałem się ich zbieractwem spowodował mój kolega mający ich pełno w domu :D Jakbyście mieli jakieś bilety, które do niczego wam się nie przydadzą to proszę o kontakt na e-mail: matiz1996251@wp.pl

Z góry, dzięki ^_^
 

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Białystok/ okolice
Witam moi drodzy,
Dawno mnie już na forum nie było ale mój temat jest nadal aktualny i nadal poszukuję wszelakich biletów.
Zapraszam na moją stronę www.bileciki.org
tam też jest kontakt do mnie ;)

Pozdrawiam ;)
 

agunia25

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
beatkaaa119922 napisał:
Potrzebne mi są dlatego, że wymieniam się nimi z innymi kolekcjonerami biletów.
A ty z Tychów (wnioskuje, że takie masz bo w lokalizacji masz Tychy) masz takie bilety niebieskie?
008178.jpg
o takie tylko właśnie niebieskie - bo mam jeden ale nie wiem z jakich lat jest, stary czy nowy
bilet był skasowany 3 listopada 2006...
 
Status
Zamknięty.
Do góry